KAĞIT KAR TANELERİ İLE PUL PAYETLİ NOEL TOPLARI SÜSLER
kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari

KAĞIT KAR TANELERİ İLE PUL PAYETLİ NOEL TOPLARI SÜSLER


El yapımı Noel Topları Nasıl Yapılır? Evde Noel Ağacı Süsleri Yapılışı için Resimli açıklamalı Noel Yılbaşı Ağaçları süsleri yapılışları.

Evet sevgili Arkadaşlar bugün sizler ile Genelde evlerde süs ve Aksesuar olarak kullanılan Şekilgeç yardımı ile Kağıt kartanesi ve Yeşil pul payetlerden Noel topu yapacağız.

Fakat burada A4 kağıdı kullanarak Şekilgeç yardımı ile kesilen Kar taneleri için uygun Kar tanesi Şekilgeç sahibi olmanız gerekiyor.

Fakat Kar tanesi yerine kendiniz minik kalpler,çiçekler ya da benzeri şekilleri keserek yine aynı şekilde Noel topları yapabilirsiniz.

Noel Topları Nelerden Nasıl Yapılır?

Noel Baba Topları Karton,Köpük strafor,Kece,Ponpon,Pul,Plastik bardaklar,Simler,Örgü gibi bir çok malzeme kullanarak yapabilirsiniz.

Evde Yılbaşı süslemesi ve Yılbaşı Süsleri yapılışı için Dekorasyon ve Hobiler bölümlerine bakabilirsiniz.

Yılbaşı Kapı Süsleri,Yılbaşı Ev Süsleri için yine aynı malzemeleri kullanarak evinizi Yılbaşı gecesi için süsleyebilirsiniz.

Öğrencilere adlı menümüzde Okul ve Öğrenciler için Yılbaşı Etkinlikleri,Yılbaşı Kartları,Yılbaşı Faaliyetleri,Yılbaşı boyama sayfaları,Noel baba Yapımı,Yılbaşı Keçe Ağaç süsleri,Yılbaşı Örgü Ağaçları,Yılbaşı Kapı çelengi gibi bir çok çalışma bulunuyor.

Evde Yılbaşı Şapkası Nasıl Yapılır?

El yapımı güzel Yılbaşı Noel şapkası yapılışı için Karton fon kağıdı ve Keçe gibi bir çok Noel şapkası yapılışı sizlere sunulmuştur. Yılbaşı Maskesi ve Yılbaşı Gözlük yapımı için Hobiler bölümüne bakabilirsiniz.

kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari
kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari

kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari-1
Şekilgeç yardımı ile Kar tanelerini kesin
kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari-2
kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari-3
Ucu boncuklu toplu iğne ve pul yardımı ile
kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari-4
A4 kağıtlarından kesilen kar tanelerini köpük top straforların üzerine batırın
kagit-kar-taneleri-parlak-noel-toplari-5
kurdele ile süsleyin

Handmade Christmas Tree Balls-Handgefertigte Weihnachtskugeln-Håndlavede juletræ bolde-Noël Handmade arbres Balls-Handgemaakte Kerstboom Ballen-Manual pom de Crăciun bile-Handmade Liathróidí Crann Nollag-Hecho a mano de Navidad bolas del árbol-Handgjorda julgrans Balls-Kézzel készített karácsonyfa labdák

Bir cevap yazın