KAĞIT ETKİNLİĞİ SAKSIDA ÇİÇEKLERİN YAPILIŞI


Hobi

Kağıt Etkinliği Çiçek Yapımı

Kağıt Faliyetleri ile ilgilenenler için Dekoratif renkli kağıtlardan şık ve Dekoratif bir saksı ile Çiçeklerin yapılışı. Evinizn Dekorasyonunda süs amaçlı olarak kullanabilir ya da sizde resimdeki gibi içine duygularınızı,hisleriniz anlatan cümlelerle sevdiklerinize hediye edebilirsniz.

Yetişkinler pek bu tarz hediyelerle sevgilerini anlatmayı sevmeseler de çocuklar Öğretmenler gününde Öğretmenlerine, Anneler gününde Annelerine ya da Babalar gününde Babaları için bu tür hediyelerle emek vererek sevgilerini anlatacak Faaliyetler yapmayı severler.

Biz yetişkinler bunu bir Sms ya da kuru bir kaç cümle ile ifade ederken Çocukların böylesine Romantik şekilde sevgilerini ifade edişlerini hep çok sevmişimdir.

Sizlerinde bildiği gibi 3 küçük çocuk annesiyim yavrularım benim için sık, sık şiir yazarlar, gösteri hazırlar Tiyatro yapar ya da beraber doğaçlama şarkılar söylerler:) Buyurun kolay gelsin.

kartondan-dekoratif-saksida-cicek-yapilisi
kartondan-dekoratif-saksida-cicek-yapilisi

kartondan-dekoratif-saksida-cicek-yapilisi-1
Bu noktada iş size düşüyor saksının kenarlarındaki kağıt motifi yapmak için resimdeki çalışmada kenar şekilgeçi kullanılmış siz kalp yada çiçek gibi şekiller yapıp makasla kesebilir ya da düz bir şekilde yapıp daha sonra boyayabilirsiniz.

kartondan-dekoratif-saksida-cicek-yapilisi
kartondan-dekoratif-saksida-cicek-yapilisi

kartondan-dekoratif-saksida-cicek-yapilisi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KAĞIT ETKİNLİĞİ SAKSIDA ÇİÇEKLERİN YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir