Menü Kapat
kafa-buyuklugune-gore-panco-orme

KAFA BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE HER YAŞA PANÇO MODELİ ÖREBİLİRSİNİZHepimizin bildiği Hanım Dilendi Bey Beğendi Örneği ile Püsküllü Balıkçı Yaka Rengarenk Bayan ,Çocuk ve Bebek  Panço Tığ işi Örgü Panço yapımı.

Hiç ip koparılmadan döne,döne yapılan ve 2 yerden artırma uygulanan Harika bir Panço Modeli ister misiniz?

Hem Kışlık Hem Baharlık Panço Örneğinden yapılan Zincir çekilerek Balıkçı yakasından başlanıyor.Yakası en son yapılıyor.

Başınızdan geçecek genişlikte çekilen zincir üzerine Tığ örgü Hanım dilendi yapılıp sonra Panço bittiğin de Boğazlı Yaka yapımına geçiliyor.

2019-panco-modelleri-yapilislari
2019-panco-modelleri-yapilislari

Ön ve Arkasından yapılan artırmalar ile boy ve genişlik olarak istediğiniz ölçülere göre Kız Çocuk Tığ Örgü Pançolar da yapabilirsiniz.

Kız Bebek Panço yapmak için de yöntem aynı.Kim için yapılacaksa Başından geçecek kadar zincir çekilip üzerine yapılmaya başlanır.

1-3 YAŞ ÇOCUKLARA TIĞLA PÜSKÜLLÜ VE KOLAY PANÇO AÇIKLAMALI

Bebek Panço Nasıl Yapılır? sorusuna cevabı bu resme tıklayıp 1-3 Yaş Bebek Panço Yapılışı videosuna bakarak resimdeki modeli de yapabilirsiniz.

puskullu-her-yasa-tig-isi-pancolar
puskullu-her-yasa-tig-isi-pancolar

İstenilen uzunluk sağlandıktan sonra Bitirilir Püskül ya da Panço Kenar Örgüsü ile tamamlanır.En son Yaka için bırakılan alana tığla lastik yaka yapılır.

2018 ŞİŞLE BERELİ ÇOCUK PANÇO TAKIM TARİFİ

2018 Çocuk Panço Takımları içinden Nakışlı Bereli Panço Çocuk Takım yapımına da buradan bakınız.

yakali-baharlik-kislik-panco-yapilisi
yakali-baharlik-kislik-panco-yapilisi

Videolu tarife bakarsanız 6-7 yaş Kız Çocuk Panço sayıları ve tarifini görebilirsiniz. Ebruli iple 400 gram kadar kullanılarak yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir