Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KABARIK AJURLU HANIM YELEĞİ BEBEK HIRKASI

KABARIK AJURLU HANIM YELEĞİ BEBEK HIRKASI

7412
Nazarca-hanim-yelegi-kabartili-ajurlu-desenler
Nazarca-hanim-yelegi-kabartili-ajurlu-desenler

Hanım yeleği bebek hırkası için ortaya Şahane örgü modelleri çıkarabileceğiniz ajurlu kabartmalı modelli örgü yapılışını sayfamızda sizler için yayınladık.

Hem lila renginin çok güzel bir tonu hem de şampanya renginin koyu bir rengi ile bu modeli iki üç renk üzerinden görebilirsiniz.

İki renkli örgüler içinde Kırık pencerem örgü modeli mutlaka görmeniz gereken her türlü örgü Çok şahane modelleri yapılabilecek bir model.

Kabarik-ajur-tek-renk-kadin-yelekk
Kabarik-ajur-tek-renk-kadin-yelekk

Ayrıca sayfada gri rengin tonları ile de yapılmış erkek örgülerinde nasıl? görüneceğini anlayacağınız modellerde bulunmakta.

Bu örgü eski örneklerden eski şiş örgü modellerinden. Sizlere ara ara eski modelleri hatırlatmak için tekrar bu modellerin yeni örneklerini veriyoruz.

Eskilerden bilirsiniz ki bu modeller ile bayanlara, bebeklere, erkeklere çok güzel hırkalar, yelekler, süveterler gibi modeller hazırlanıyordu.

kabarık-ajurlu-hanim-yelegi-2021-eski-ornekleri
kabarık-ajurlu-hanim-yelegi-2021-eski-ornekleri

Şimdi günümüzde de yine her zaman modasını kaybetmeyen popüler örgülerden olan bu modelleri yine örgülerimize katabiliriz.

Kadın yeleklerinde, hırkalarında, kazaklarda Ajurlu Hanım Yeleği Örgüsü mevsimlik, kışlık, yazlık her iklim için kullanılabilir.

Ajurlu kabarık kabarık Duran bu güzel örgü desenin ortaya çıkarmak için Alize Angora Gold simli ip 2 kat olarak kullanılmış.

orgusu-ajur-modeli-kabarik-hanim-hirkalara
orgusu-ajur-modeli-kabarik-hanim-hirkalara

Modelin ortasında üç ilmek ile bir desen ayrımı var. Her desen için 18 ilmekle yapılmış.Model için 18 ilmek hesaplanarak kenarlar için ayrıca 3 ilmek ekleyerek modele başlayabilirsiniz.

Nazarca Ajurlu Kabartmalı Hanım Yelek Örgüsü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz