Menü Kapat

orgu-tablet-telefon-cantasi-ve-lif-modeli

İSTER UZUN LİF MODELİ İSTERSENİZ TELEFON ÇANTASI YAPIMIÇok Amaçlı Örgü Modelleri için İsteyenler Uzun Saplı Banyo Lifi isteyenler Katlayıp kenarlarını Tığlayıp Cep Telefonu ya da Tablet Çantası Tığ İşi olarak kullanılan Türkçe Videolu Anlatımlı Model yapımı.

Emel hanım hem marifetli hem çok değişik Örgü fikirleri ile bizlere çok Değişik Örgüler sunuyor.Tığla saplı Lifler örebilir ya da Tablet ve Telefonları içine koyup Komşuya giderken yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ayrıca içine kumaş ile astar yapılırsa İplerinizi ve Tığları içine koyarak Örgü El İşi Çantalar yapılır.Fıstık örneği ile Desen yapımı arayan hanımlar bu deseni arklı Lifler ya a Bebek Battaniyelerine Tığla Örgü Desenler yapmak için kullanabilirler.

lifle-telefon-cantasi
lifle-telefon-cantasi

Yine Emel hanım anlatımı ile az önce nazarca.com sitemde sizler için paylaştığım Çeyizlik Fiyonklu Patik Yapımına buradan bakabilirsiniz.

Gece Sabaha karşı gördüğüm benim çok hoşuma giden ve yine Çeşitli Tığ Örgüleri için kullanılan Lif Modelleri için önerilen Örgü Süpürge Lif Modeli nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir