Örgü Modelleri Danteller Örnekleri İP KOPARMADAN BÜTÜN DANTEL ANLATIMI

İP KOPARMADAN BÜTÜN DANTEL ANLATIMI

15015
İp-koparmadan-tek-parca-zarif-dantel-2022
İp-koparmadan-tek-parca-zarif-dantel-2022

İpi hiç koparmadan Yapılan bu Dantel çalışmasını dantel yelekler, bluzlar, hırkalar gibi Dantel masa örtüleri, vitrin takımları, sehpa örtüleri içinde kullanabilirsiniz. Tarifini izleyerek aynısını yapabilir renkli dantel ve örgü ipler ile de yapabilirsiniz.

9 numara 1.15 mm Tığla çalışılan bu güzel model Dantel örgü dantel ile bayan yelek, pareo, fular, Etol modelleri kullanılabilir.

Videolu-Dantel-dersi-anlatimi-ornegi
Videolu-Dantel-dersi-anlatimi-ornegi

Motif motif değilder tek seferde bir bütün parça halinde istediğiniz büyüklükte masa danteli, fiskos dantel, sehpa danteli, çeyizlik danteller için oldukça kolay ve gerçekten de şık.

ip-kirmadan-butun-dantel-ornegi
ip-kirmadan-butun-dantel-ornegi

Uzun bir zincir çektikten sonra 6. zincire batarak model kurulumu başlanıyor. Adım adım dantel dersleri ile bu modeli çok rahat uygulayabilirsiniz.

ip-koparmaksizin-Dantel-Yapimi
ip-koparmaksizin-Dantel-Yapimi

Örgü ipleri ile modeli nasıl? göründüğünü ince Koton örgü ipleri ile motif çıkararak görebilirsiniz. Elmas şeklindeki Desenler ile oldukça kolayca ilerliyor ve fazla ip tüketmiyor.

Dantel-goruntuleri-model-ornekler
Dantel-goruntuleri-model-ornekler

Modelin altına, kenarlarına istediğiniz tekniklerini uygulayabilirsiniz. Burada zincir üstüne model anlatımı yan yana 5 motif ile gösterilmiş.

Önceki dantel çalışmasında ise sizlere Dantel motif modelinin nasıl? yapıldığını paylaşmıştık. “Danteller” bölümünden hepsini görebilirsiniz.

Video: Knitting Love

Dantel Yapımı-Beautiful Crochet Motif- Online Tutorial for beginners 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz