İNCİLİ SARMAŞIK ÖRNEKLİ ŞAL MODELİ TARİFLİ

incili-sarmasik-cicegi-sal-modeli
incili-sarmasik-cicegi-sal-modeli

Tarifli Açıklamalı Örgü İncili Sarmaşık Şal Modeli Bahar aylarının yaklaştığı bu aylarda Örneği ve deseni ile İlk Bahar Şal Modeli Videolu yapımı.

Angora Gold Şal ipi 7 Numara yapılan Tığ ile yapımı kolay Şal örneğini Kenar örneği ile birlikte öğrenebilir istediğiniz boya gelinceye kadar örnek büyütülüyor.

Örneğe başlamadan Şal Boncuklarını ipe dizin ve Köşeden başlamalı Şal için 7 zincir çekin halka yapın içine 3 tane 3 seferde çekilen Trabzanlar yapın.3 zincir çekin geri dönün ilk yuvaya 2 tane 3 lü trabzan yapın arada 2 zincir olsun.

Kullanacağınız İp ve Boncuklara dikkat edin ipin içinden geçecek kadar küçük delikleri olsun.Modelin Boncuksuz olanı pek güzel olmadığından önerim Boncuk kullanılmasından yöne

İncili Sarmaşık Şal Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SERPME ŞAL MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*