İNCİLİ FISTIKLI OYADAN KÜPE TARİFİ

tig-oyasi-fistikli-uzum-kupe-tarifi
tig-oyasi-fistikli-uzum-kupe-tarifi

Oya Takı Tasarımları ve yapılışları için Bugün İnciler ile süslenen Fıstık oyası ile yapılan Üzüm Şeklindeki Tığ Oyası Küpe Tasarımı nasıl yapılır? Videolu Takı Oyaları görebilirsiniz.

Kum Boncukla Küpeler ve İğne Oyası Takı modelleri için sayfamız da daha bir çok örneği ve tarifleri görebilirsiniz. Sadece Tığ ve İğne Oyalı Kolyeler,Küpeler ve Bileklikler yok.Geçen sene Şişle Kolye Tasarımı nasıl yapılır? Boncuklu Şiş Örgü Kolye yapılışı çalışmasında da Şişle nasıl takılar yapılır? görmüştük.

oya-kupe-incili-uzum-modeli
oya-kupe-incili-uzum-modeli

Üzüm Oyalı Küpe yapmak için İnci Boncuk yerine Taş Boncuklar ya da farklı Boncuklar kullanabilir Küpe Aparatlarını Takıcılar veya İnci Boncuk satan Tuhafiyeler den ve Bujiteriler den temin edebilirsiniz.

Olmadı eski tek kalan küpelerin takma tellerini kullanarak Yeni Tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.Küpe yapmaya başlamadan önce Serum halkalar temin etmeniz gerekiyor.İnciler de tam olarak bu halkaların üzerine takılarak daha iyi bir görüntü elde edilmiş.

fistik-oyali-uzum-kupe
fistik-oyali-uzum-kupe

Yazma Oyalarında kullandığınız İğne Oyası veya Tığ Oyası Motiflerini de Takılar da aynı tekniği uygulayarak güzel Küpeler yapabilirsiniz.

Tığla Yapılan Küpeler gibi çeşitli Bileklik,Künye veya Bilezik gibi Takıların yanı sıra örgü Halhal Modelleri de 2018 Takı tasarımlarında çokça görmekteyiz.Sayfamızda da bu çalışmalara Anlatımlı olarak yer veriyoruz.
Tığ Oyası Üzüm Küpe Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 3 SIRALI BONCUKLU NAMAZLIK OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*