İNCİLİ ÇİÇEK MOTİFLİ YEMENİ OYASI YAPILIŞI

incili-motifli-tig-oyasi-yemeni-modeli-anlatimi
incili-motifli-tig-oyasi-yemeni-modeli-anlatimi

İnci Boncuklu Tığ Oyası Yemeni Yazma Modeli Çiçek Motifi ile yapılan bu Model Türkçe videolu olarak Anlatımlı Çeyizlik Boncuklu Yazma oyaları için Açıklamalı Model.

Leylak marka ipten olan Yeşil Renk 178 numara ipliktir.Tığ olarak 22 numara Tığ kullanılan Model için Serum Halka en küçüğün bir Büyüğü olarak kullanılmış.

incili-cicek-motifli-yemeni-yazma-modeli
incili-cicek-motifli-yemeni-yazma-modeli

Çiçek Motifi Tığ Oyasının Çiçeklerini farklı el işlerini,Bebek Battaniyeleri,Lif Modellerini süslemek için Tığla Örgü Çiçek olarak ta kullanabilirsiniz.

Model biraz uğraştırıyor ama sonuç gördüğünüz gibi Yazma Modelleri,Yemeni Örnekleri olarak çok yakışıyor. Acemi olanlar için başlangıçta Kolay Tığ Oyası Modeli olan Burada ki Yazma Tığ Oyası modeli ile başlamalarını önerim.
İncili Çiçek Motifli Tığ Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAZMA MODELİ KOLAY YEŞİL TIĞ OYASI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*