incili-baklavali-patik-yapimi

İNCİLERLE BAKLAVA DESENİ YAPILAN KADIN PATİK BONCUKLU PATİK YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Patikler

Haraşolu Boncuklu Patik Modeli Yapılışı-İncilerle Baklava Deseni yapılan İnci Baklava Modelli Kadın Patik Çeyizlik İncili Patik Örneklerini seven hanımlara göre.

36-37 Ayaklar için idea olan bu Patik İnstagram Ayşenin Patikleri Tasarımı olup Örgü Hayatım kanalı tarafından anlatılmakta.

Kullanılan Patik Malzemeleri: Kartopu Flora İp- 1 Düzine İnciler.Varsa Misinalı şiş yoksa 3 tane 3 numara.İnciler örgüye başlamadan ipe geçirilir.

baklavali-inci-boncuklu-kadin-patik
baklavali-inci-boncuklu-kadin-patik

Şişe 48 ilmek atarak başlayın.Bu İlmek sayıları 36-37 Patikler için. 38-39 Patiklere de 52 ilmek yapılır.40-41 Numara Patiklere 56 ilmek.

5 BAKLAVA DESENLİ MOR RENKLİ BAYAN ÇEYİZ PATİĞİ YAPIMI

5 Baklavalı Mor Şiş Patik modelini de görmenizi önerim.Pratik Çeyizlik Bayan Patikler için çok şık.

Daha genç Ergen çocuklar veya küçük ayaklılar için 34-35 Patiklere 44 ilmekle başlayınız. 48 ilmekler hem gelirken hem giderken düz olarak örülür.

inci-baklava-ornekli-sis-orgu-patik
inci-baklava-ornekli-sis-orgu-patik

4 sıra yani 2 diş haraşo yapıldıktan sonra Örgünün arka yüzü size bakarken Bilekte olan boncukları örgüye dahil edin. 2 ör 1 boncuk 2 ilmek yap boncuk al şeklinde sıra bitirilir.

KIZLARA KOKOŞ BEBEK PATİK TIĞLA VİDEOLU YAPIMI

Kızlara Kokoş Bebek Patik Yapılışı ile Annelere de Erkek ve Kız Bebeklere Renklerine göre uygulamak isterseniz yapılışı burada.

3-inci-baklava-ornekli-kolay-patik
3-inci-baklava-ornekli-kolay-patik

Bileğine boncukları kattıktan sonra 9 sıra daha yapılır ve toplam hepsi 12 diş haraşo olunca Patik Ön İlmek artırmalar başlar.

incili-baklava-desenli-bayan-patik
incili-baklava-desenli-bayan-patik

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “İNCİLERLE BAKLAVA DESENİ YAPILAN KADIN PATİK BONCUKLU PATİK YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir