İNCİLER İLE TEK SIRADA BİTEN OYAYI BEĞENECEĞİNİZİ UMUYORUM
incilerle-cok-kolay-tek-sira-oyasi

İNCİLER İLE TEK SIRADA BİTEN OYAYI BEĞENECEĞİNİZİ UMUYORUM


Bugün Kanal Avına çıktım ve Henüz Yeni gördüğüm Oya Kanallarından 1 Tane Hepinizin beğeneceğini düşündüğüm Yapımı kolaycık hemen yapılan Tek sıra ile biten bu modeli de sizlere nasıl yapılır? Tarifi ile sunayım istiyorum.

Şıkır,şıkır İnci boncukları ipe dizilir dizilmez hemen Oyayı yapmaya başlayabilir tek sırada çabucak yapabilirsiniz. Renkli Tülbentlere de çok yakışır fakat Düz Mavi Yazmaya İncili Oya modelini sevdim.

mavi-yazmaya-incili-sirali-kolay-oya
mavi-yazmaya-incili-sirali-kolay-oya

Baş örtüsü kullanmayan Hanımlar da böyle güzel Oyalı Yazmaları Boyunlarına bağlayabilirler.Özellikle İğne Oyalı Fularlar hala çok beğenilerek kullanılıyor.Tığ Oyalarından da Pullu ve Boncuklu Boyun Fuarı Oyalara mutlaka bakın çok güzeller.

Mevlüt Örnekleri veya Geniş Büyük Motifli Oyalar içinde burada ki Sabah paylaştığım 2 renkli model biraz zahmetli ama korkmayın çok zor değil. Özellikle Oya yapmayı bilen Örnek arayanlara kolay gelecektir.

Ben her zaman gördüğüm çok beğendiğim çalışmaları (Bunlar Hobi ve Ya  da El İşi Fark etmeden) Üzerine kendi fikirlerimi de koyarak ortaya farklı şeyler çıkarmayı çok seviyorum.Şimdiler de artık sadece Paylaşabiliyor olsam da El işlerini yapan emek verenlere inanılmaz saygım var.
İncili Mavi Yazma Oyası

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın