Menü Kapat

tig-isi-incili-dugmeli-0-8-aylik-bebek-yelek

İNCİ DÜĞMELİ 0-8 AYLIK BASİT KOLAY BEBEK YELEK ÖRGÜ YAPIMITığ İşi Bebek Yeleği Tarifi-0-8 Aylık Bebekler için – Merhabalar bugün Bebekler  için yelek çalışması sunacağım.. Yeleğimiz. 1 ile 8 aylık.Yeleğimiz de kullanılan malzemeler:1 tane Nako Lüks Minnoş İp-3 Numara tığ-3 adet Top İnci Düğme

İlk roba kısmı yapılır. 104 zincir çekip ilk sırada ön kol arka beden ayrımı yapılır. Ön bedeni için 18 trabzan yapılır.

19 zincire batıp bir trabzan yapılır. 2 zincir çekip aynı zincire bir trabzan yapılır.Ayrım yeri yapılır. Kol için 13 trabzan örülür.

inci-dugmeli-bebek-tig-yelek-basit-model
inci-dugmeli-bebek-tig-yelek-basit-model

14.trabzanda ikinci ayrım yapılır. Arka beden için 40 trabzan örüyoruz. 41.zincir içine ayrım yapılır. Diğer kol için 13 trabzan örülür.

14.zincire 4.ayrım yapılır. Diğer ön beden için 19 trabzan örülür dönüşler 3 zincir çekilir. Ön kol arka bedenler aynı sayıda trabzan örülür.

PRATİK MOTİFLİ KURDELELİ BEBEK BATTANİYESİ AÇIKLAMALI YAPIMI

Yelek  yanın da Tığla Pratik Motifli Bebek Battaniyesi Modelini yapabilirsiniz. Detayları ile

4-8-aylik-bebek-yelek-el-orgu
4-8-aylik-bebek-yelek-el-orgu

Arttırma kısmında 2trabzan aralarında iki zincir çekilir. Roba kısmı 9 sıra tamamlanır. Arttırmaları fazla yapıp sayısını büyütebilirsin.

tigla-robadan-bebek-yelek-pratik
tigla-robadan-bebek-yelek-pratik

Model 5 ve 5 katları üzerinden kuruluyor. Yeleğin model kısmı 9 sıra örülüp bitirilmiştir.Model Tarifi ve Videolu Tarif Fatmayla Herşey Dahil Youtube kanalı Fatma hanıma Aittir.Kendilerine çok Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir