Menü Kapat

inci-bahcesi-orgu-motifi-yapilisi

İNCİ BAHÇESİ ÖRGÜ DESENİ İLE BATTANİYELER YELEKLERAçıklamalı Örgü Desenleri çalışmalarımıza Kadın Örgülerine Zarafet kata Bebek Örgülerine de Sevimlilik katan İnci Bahçesi Örgü Modeli Yapılışı.

Örneğin anlatımı ve Katlarına geçmeden önce görmeniz gereken Deryanın Çiçekleri Oyası modelini de Yazma ve Tülbentlere Güzel ve Kolay Örnek seven hanımlara sundum.

Şiş Örgüden Bebek Etek için göreceğiniz Örmesi Basit Kız Çocuk Etek modeli için bu güzel İncili bahçe örneğini bile kullanabilirsiniz.

Sıralı Örgü İnci Modeli şeklinde görünen Kabarık ele gelen deseni ile Sayısız Örgüler yapılır.Bebek Battaniyeleri yapacak olanlar çevresini Haraşo yapabilirler.

yelek-orgulerine-inci-bahcesi-modeli
yelek-orgulerine-inci-bahcesi-modeli

Bayan Yeleği veya Çocuk Yeleği yaptığınız da Modeli sadece Ön parçalarda kullanıp Arka parçasını Aynı örnekli y da Arkası düz-haraşo örgü ile de yapılır.

Şal modeli için düşündüğüm de belki renkleri çok sevdiğimden ama Şöyle Tatlı bir Sütlü Kahve rengi ile ne kadar güzel Etol Modeli olur.

Erkeklere modeli pek uygun görmedim.Ama uygun Erkek Örgü Renkleri ile görmeden karar vermekte istemiyorum.Füme y da Kahverengi tonları ile Atkı,Bere ve Erkek Hırkası olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir