İNCE ÇORAPLA MOR YAPAY ÇİÇEK YAPIMI

Dekorasyon, Hobi

İnce tüller ile yapılan Dekoratif Yapay Süs Çiçekler evlere ayrı bir hava katıyor.

İlk bakıldığında oldukça kolay gibi görünse de aslında çalışma esnasında detaylara çok önem göstermek gerekiyor.

Renkli ince bayan çorapları ile yapılan ev yapımı Çiçekler için tel bağlamak için ip ve renkli tül çoraplar gerekiyor.

Bu fotoğraflarını görmüş olduğunuz Mor Tül Çoraplar biraz bu işte kendini geliştirmiş olan okuyucularım için Model olacaktır.

Ancak Tül çorapla yeni Çiçek yapmaya başlayan okurlarım Hobi bölümümüzdeki diğer daha kolay çiçek yapılışı olan sayfalarımızdaki çalışmalar ile başlayabilirler.

tul-corapla-mavi-cicek-yapilisi
tul-corapla-mavi-cicek-yapilisi

tul-corapla-mavi-cicek-yapilisi-1
Bir Çiçek için gerekli olanlar. Boylarına dikkat lütfen
tul-corapla-mavi-cicek-yapilisi-2
Burada sıralama yapılmış.İlk olarak iki faklı boyda mor yaprak ve sarı küçük tel yaprak ile Çiçeğin ortasından başlıyoruz.
tul-corapla-mavi-cicek-yapilisi-3
Tek bir yaprağın adım,adım yapılışı
tul-corapla-mavi-cicek-yapilisi-4
Burada yaprakları tel ile oluşturulan dala tek,tek nasıl monte edeceğinizi görüyorsunuz.
tul-corapla-mavi-cicek-yapilisi-5

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

12 thoughts to “İNCE ÇORAPLA MOR YAPAY ÇİÇEK YAPIMI”

 1. Mrb Eskişehirde ikamet ediyorum. Evde yapılabilecek işlerden güzel bir hobi işi bence. Nasıl yardımcı olabilirsiniz

 2. Sitemi ziyaret edip gezinmenize çok mutlu oldum. Hobinin bayanı erkeği olur :) Şöyle ki; ben elimde 3 numara tığ bişey örmeye çalışsam bi ters-bi düz tuhaf kaçar :) Egodan değil ama gerçekten, hoşlansam bayan hobisi de edinirim yine burada tüm erkekler adına cevap vermek gibi olmasın da :) Yine de çok ilginç yapılması kolay şeyler var iş eğitimi dersinde öğretirdi öğretmenlerimiz sarkaç falan yapardık, onların ayarında kolay ve güzel şeyler.
  Son satırınıza da ayrıca şımardığımı belirtmek isterim teşekkürler :)

  1. Aslında ben hobi derken sizin kadar derinlere inerek Örgü,dantel vs düşünmemiştim:) Aslında dediğinizi daha sonra düşündüğümde size hak verdim ve daha çok bayanların ilgisini çekecek olan hobilere ve içeriklere yöneldiğimi fark ettim. Demek ki Feminizm gözümü kör etmiş :) şaka tabi fakat tavsiyenizi dinleyeceğimi bilmenizi isterim.Güzel bir gün gününüz güzel ve mutlu geçsin :)

 3. Çok güzel ve pratikler, birazda erkeklere yönelik uğraşlar paylaşsanız çok güzel olur mesela elektrik-elektronik alanına giren basit hobisel şeyler örnek vermek gerekirse, “basit bir ses yükseltici nasıl yapılır gibi” hep bayan işi bunlar. :-)

  1. Merhaba Okan
   Az önce siteni ziyaret ettim güzel bir site eline sağlık. Ben kimim hakkında sayfanı okurken ne çok ortak yönümüz varmış diye düşündüm . Özellikle çay ve sigara tiryakiliği konusunda:)
   Hem Hobinin bayanı erkeğimi olurmuş :) yabancı ülkelerde erkeklerde yapıyorlar böyle Hobiler fakat bizim beylerde biraz egoları ağır basıyor galiba. Tavsiyene uyacağım teşekkürler. Güzel sitenin linkini kaldırmıyorum belki bu Genç delikanlının sitesini ziyaret etmek isteyen okurlarım olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir