El İşleri İLKBAHAR ÇİÇEKLERİ 2019 SERUM HALKALI İPLİK OYASI

İLKBAHAR ÇİÇEKLERİ 2019 SERUM HALKALI İPLİK OYASI

1277
pembe-yazmaya-ilkbahar-cicekleri-yazma-oyasi
pembe-yazmaya-ilkbahar-cicekleri-yazma-oyasi

İlkbahar Çiçekleri Pembe Yazmaya 2019 İplik Oyası Tarifi-Yapraklı İlkbahar Çiçekli Tığ Oyası Havlu Ucu İplik Oyası olarak ta kullanılır.

İplerin hepsi Leylak marka-Pembe renk no 316- Yeşil renk no 699-Mor renkli ip 550 numara- 22 Numara Mil-En küçük oya halkasının bir boy büyükleri 5 ml Serum Halka.

Pembe Sade Yazma Kenarına yapılan İlkbahar Çiçekleri İplik Oyası. Serum halka içine 18 adet Sık iğnesini Pembe renk iplik ile yapılarak Motifler den başlanıyor.İpi başladığınız nokta da sabitleyin kesin Mor renk ile düz yüzünden ilk sık iğneden girip ipi tekrar sabitleyin.

serum-halkali-ilkbahar-cicekleri-iplik-oyasi
serum-halkali-ilkbahar-cicekleri-iplik-oyasi

5 zincir çekerek hemen yandaki sık iğneye girin 4 defada çıkın.Bunu 4 trabzan oluncaya kadar yapın 5 zincir daha çekin.Son battığınız sık iğnede kapatın.

DAĞ KELEBEKLERİ İĞNE OYASI HAVLU UCU 3 BOYUTLU İĞNE İŞİ

Dağ Kelebekleri Havlu Ucu İğne Oyası modelini de İğne Oyası modellerini de Takip eden Arkadaşlar için Tarifini yayımladığımı haber vereyim.

yaprakli-cicekli-ilkbahar-tig-oyasi
yaprakli-cicekli-ilkbahar-tig-oyasi

Bu şekil de çiçeğin ilk yaprağı yapıldı. Aralar da 5 zincir ile 5 adet yaprak olana kadar devam edin.Her yaprak 4 adet 4 lü trabzandan oluşmakta.

Yapraklar ve ara Oyası ilk sırada yapılırken Motifler de ekleniyor.Çiçekler ve Yaprakları biraz daha büyük yaptığınız da Havlularda da aynı şıklıkta kullanabilirsiniz. Hatta Büyük yapmanız bile gerekmez bu hali ile de Havlu Oyası için uygun

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz