El İşleri Bebek Örgüleri İKİ YANI DÜĞMELİ KAPÜŞONLU BEBEKLERE UYKU TULUMU BATTANİYE YAPIMI

İKİ YANI DÜĞMELİ KAPÜŞONLU BEBEKLERE UYKU TULUMU BATTANİYE YAPIMI

6298
sapkali-bebek-uyku-tulumu-battaniye
sapkali-bebek-uyku-tulumu-battaniye

Yıldızlı Kapüşonlu El Örgü Bebek Arabası ve Beşik için Yanları Düğmeli Bebek Tulum Battaniyesi Tarifi.Uyku Tulumu Bebek Battaniyesi Yıldız Figürlü Şiş ile yapılıyor.

Saç örgü Düz ve Haraşo ile yapılan Örgü Düğmeli Yıldızlı Tulum oyu Etek ucundan Kapüşon altına kadar 57 cm. Yeni doğan 0-6 Aylık Bebekler için.

Beşikte,Gezmede,Bebek Arabasında hatta evde he sıcak tutar hem bebeğe kendini güvende hissettirir.Misafirlikte Bebeğinizi Kendi Tulumu için de daha gönül rahatlığıyla uyutabilirsiniz.

yildiz-figurlu-bebek-uyku-tulumu-battaniye
yildiz-figurlu-bebek-uyku-tulumu-battaniye

Başkalarına Misafirliğe gittiğiniz de Düğmelerini açıp bebeğin altını yine kendine ait Tulumun için de alabilirsiniz. Ben Çocuklarım Bebekken hep öyle yapardım.

sac-orgulu-yildiz-suslemeli-bebek-battaniyesi-tulum
sac-orgulu-yildiz-suslemeli-bebek-battaniyesi-tulum

Tığ ile yapılan 1 tane Yıldız Figürü ile süslenmiş.Cinsiyeti belli olmayan bebekler için iyi seçim. Kız ve Erkek Bebek Örgülerini süslemek için çeşitli Örgü Figür Tarifleri sayfamız da bulunuyor.

FISTIKLI ÖRNEKLİ BEBEKLERE TULUM BATTANİYE YAPIMI

Bu Fıstıklı Tulum Battaniye Modeli de Şiş ile yapılmakta.Geçenler de paylaştığım bu Model de tam Ayrıntılı tarifi ile Bebek örgüleri menüsünden ya da buradan tıklayıp bakabilirsiniz.

Kızlara Minik Fiyonklar,Kurdeleler,Çiçekler gibi sevimli şeyler Erkek Bebeklere de Örgü Araba Figürü olabilir Her iki Cins Bebeklere de Hayvanlı Figürler şirin olur.

KUZU ŞEKLİNDE KUNDAK BEBEK BATTANİYE ŞİŞLE YAPIMI

Kuzu Şeklinde Kundak Battaniye Modeli de Şişle yapılıyor.Bu Model de Tam açıklamalı Tarifi var.

Örgü Kare Deseler içine Figürler Aralarına da Saç Örgü Burgu Örneği yapılmış.Burada sizler de istediğiniz Ufak değişikliler ile Kendi Örgü Uyku Tulumu Tasarımını yapabilirsiniz.

Ören bayan lüks beybi 4 Yumak ip giden Su Yeşili Örgüden Tulum Battaniye 2 kat iplikle yapılmış. 4 numara Şiş ile 90 ilmek başlanıp Toplam 80 cm uzunlukta eni 42 cm yapılıyor.

YENİ DOĞAN ÖRGÜ BEBEK UYKU TULUMU RESİMLİ YAPIM AŞAMALI

Eminim Şiş bilmeyen ya da Tercih etmeyenler Tığla Bebek Tulum Battaniye Tarifi arayacaklardır.O zaman Resimli açıklamalı Detayları ile bu modeli önerim.

90 ilmek 5 diş haraşo yapılıyor ve ön yüzde örnek kurulumuna geçiliyor.Her iki yana Düğmeler için 10+10 haraşo yapılır.

yildiz-figurlu-dugmeli-bebek-tulum-battaniye
yildiz-figurlu-dugmeli-bebek-tulum-battaniye

Haraşolar Düz örülür. 10 haraşo 2 ters 6 düz 2 ters 20 düz 2 ters 6 düz ( düzler saç örgüsü için) 2 ters 20 düz 2 ters 6 düz 2 ters 10 haraşo düz olarak sıra biter.Kenar ilmeği örmeden alın.

Burada 20 düzler Kareler için. 2 Ters örgüler Saç Örgüsünün her iki yanına gelen ara ilmekler. 6 düz örgüler de Saç örgü burgu modeli için.

YANLARI DÜĞMELİ KAPÜŞONLU ŞİŞ ÖRGÜ TULUM BATTANİYE TAM VİDEOLU TARİFİ-Ören Hanıma Çok Teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz