Örgü Modelleri Bebek Örgüleri İKİ TARZDA KULLANILAN SARI PONPONLU BEBEK PATİK

İKİ TARZDA KULLANILAN SARI PONPONLU BEBEK PATİK

917
fistik-ponponlu-sari-bebek-patik-tarifi
fistik-ponponlu-sari-bebek-patik-tarifi

İki tarzda kullanılan Hem Bebek Örgü Bot hem de Bilek bölümünü kıvırıp Bebek Patik gibi kullanılan Şiş Örgü Minik Sarı Ponponlu Bebek Patik Modeli çok şirin görünüyor.

Son derece Kolay Bebek Patiği sadece haraşo örgüden oluşuyor.2 Renk ile yapılmış olan Patiğin üst bölümü Beyaz geri kalan bölümler de Ponponlar da dahil olmak üzere Sarı Patik ipi ile yapılmış.

Taban kısmı 10 cm olan Patik 44 ilmek ile başlanıyor.3-6 aylık bebeklere göredir.Her Ayak numarasına 4 ilmek katılarak büyütebilirsiniz.

beyaz-sari-sis-orgu-haraso-bebek-patik
beyaz-sari-sis-orgu-haraso-bebek-patik

Gömlek yaka bilek kıvırma tekniği uygulanmış olan Patiğin ponponları iri Nup örgülerden yapılmış.İpler Nako elit baby-Şişler 3 numara-Fıstıklı Ponpon yapımı için Tığ.

KIZ ÇOCUKLARINA BURGULU ETEKTEN BAŞLANAN HIRKA TAM ANLATIMLI

Kız Bebeklere Şirin El Örgü Yelekler için önereceğim Günün Bebek Yeleği olan Fırfırlı Mor Bebek Yelek Tarifi için de buradan tıklayınız.

ponponlu-fistikli-sis-orgu-sari-bebek-patik
ponponlu-fistikli-sis-orgu-sari-bebek-patik

Dikim için 1,5 metre kadar ip bırakılır 44 ilmek ile Patiğin model kurulumu Tabandan başlanır.Kenar biritleri sonradan değil örgü içinde örülürken yapılır.

KIRMIZI BEYAZ BOĞUMLU BİLEKLİ BEBEK PATİK ÇALIŞMASI

Boğumlu Bilekli Bebek Patik Tarifi için de daha önce bu modelin de Tarifi ile birlikte bu modeli Kızlara da Erkeklere de yapabilirsiniz.

bot-patik-2-renkli-3-6-aylik-patik
bot-patik-2-renkli-3-6-aylik-patik

Örgüye Yeni Başlayanlara Kolay Bebek Patiği modeli

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz