Örgü Modelleri İÇLİ KALPLER ÖRNEĞİ ARA BAŞAK MODELLİ ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU

İÇLİ KALPLER ÖRNEĞİ ARA BAŞAK MODELLİ ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU

2179
ara-basak-ornekli-icli-kalpler-orgusu
ara-basak-ornekli-icli-kalpler-orgusu

Ara Örgüsü Başak Modelinden İçli Kalpler Örgü Modelini kabartmalı Bayan Yelek Modelleri,Kadınlara 3 Boyutlu Örnekli Hırkalara çok yakıştırdım.

Bu Modeli daha önce Ara Başak Örneği olmadan sadece Kalpler arasında 2 diş haraşo örgü ile yapılan modelini geçen yayınladım.Örneğin aralarına Su Yolu ara örgüyü yakıştırmıştım.

Sevgili Nesrin enden çok daha iyi bir fikirle Desen aralarına Ara Örgü Başak desenini uygulamış gerçekten Süper bir Model ortaya çıkmış.

ara-basak-modelli-yesil-orgu-motifi-tarifi
ara-basak-modelli-yesil-orgu-motifi-tarifi

İşte hep söylediğim bu.Kendi yaratıcılığınızı da kullanarak Modeller de ufak değişiklikler ile Yeni Örgü Desenleri ortaya çıkabilir.

Model 6+6 atları yani 12 ve katlarında oluşuyor.6 İlmek İçli Kalpler desenine 6 ilmekte Ara Başak Örgü desenine 12 ilmekle kuruluyor.

TAŞ RENGİ İPTEN ÇAKIL TAŞLARI YELEK MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

Dün Gece Kadın Yeleği Örgü Modelleri için Tam Açıklamalı Taş Renginden Çakıl Taşı Yelek Modeli çalışmasını sizlere sundum.Aranız da görmeyenler varsa resme tıklayıp Yeleğin yapılış aşamalarına bakabilir.

Gördüğümüz Yeşil Örgü 38 ilmek+2 ilmek daha 40 ilmek ile başlanmış.Her Motif ve ara örnek 12 ilmek 3 desen 38 ilmek.Kenarlar için de 2 ilmek 40 ilmek.

SADIK KALPLER İKİ ŞİŞ ÖRGÜ DESEN ÇALIŞMASI

İşte Yazıda bahsettiğim Ara Başak kullanmadan yapılan Sadık Kalpler Örgü Modeli Tarifi. Model böyle de kullanılır Bugün öğreneceğimi Başak örgü ara modeli ile de.

ara-basakli-icli-kapler-sis-orgu-yapilisi
ara-basakli-icli-kapler-sis-orgu-yapilisi

Nesrince Örgüler Youtube Kanalından bizlere örneği gönderen Nesrin hanıma sonsuz Teşekkürler.Çok Güzel Şiş Örgüleri için Örgüler bölümünde daha bir çok Model çalışması da var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz