HOBİLER VE EL EŞLERİ İÇİN ÇİÇEK VE MOTİF ESKİZLERİ


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

57  adet bir çok el işi faliyetinizde kullanabileceğiniz motif ve desen resimleri. Bu güzel çizme desenleri Ağaç oymacılığında ,Nakış işleme işinde, altın varak işleme işlerinde türlü şekillerde kullanabilirsiniz. Makina nakışçılığı el işi ağaç oymacılığında kullanarak yeni desenlere sahip olabilirsiniz.

Çini desenler olarak kullanabileceğiniz resimler içinde aynı zamanda nakış işleme için köşe kenar desenleri ile El işi ağaç oyma sanatında da kenar deseni olarak kullanılabilinir. Ağaç oymacılarının genelde kullandıkları zeytin dalı, çiçek dalı,çiçek bukleleri kullanılıyor farklı desenler için bu görsellerden faydalanabilirsiniz.

Çiçek ve motif eskizleri arasında osmanlı motifleri ve çeşitli çiçek desenleri karakalem çizimleri ile çalışmalarınıza yenilik katabilirsiniz. Tezhip sanatı için köşe desenleri, bayanların Kurdela nakışı el işlerinde kırlent,pano,örtü,sehpa ve vitrin örtülerinde,bohça köşelerine Kurdela nakışı için kolay desenler ile başlayabilirsiniz.

Motif nakış örnekleri aynı zamanda oymacılık görselleri olarak kullanılan bu güzel Eskizlerin devamını hobi bölümümüzde Çini desenleri görebilirsiniz.  Değişik çini desenleri görselleri için burdan bakınız. Alüminyum folyo tabak ve pano çalışmaları için desenler,gravürler, Hint Kınası desenleri daha bir çok el işinde dövme resimleri olarak hatta boyama resimleri olarak değerlendirebilirsiniz. Makina nakışı şemaları ve vitray desenleri Vitray işlemek için motif ve desen osmanlı motif desen resimleri.Kumaş Boyama Ve Ahşap Boyama İçin Desen Örnekleri, İsmek Kurdela Nakışı İşlemek İçin Resimler,Mobilya üzerine desen, pertur resimleri,Simetrik desenli halı MOTİFLERİ

One thought on “HOBİLER VE EL EŞLERİ İÇİN ÇİÇEK VE MOTİF ESKİZLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir