El İşleri Bebek Örgüleri HERYERİ PONPONLU KÜRKLÜ KAPÜŞONLU BEBEK CEKET:PELUŞ İPTEN

HERYERİ PONPONLU KÜRKLÜ KAPÜŞONLU BEBEK CEKET:PELUŞ İPTEN

1913
2-3-yasa-pelus-kapusonlu-kiz-ceket
2-3-yasa-pelus-kapusonlu-kiz-ceket

Şiş örgü ile yapılan kolları, etekleri, kapüşonu Her yeri ponponlu Peluş kız bebek Ceket/Hırka modeli yapım aşamaları, adım adım sesli tarifi.

Bento görünümüyle çok Çin’in yumuşacık iki şiş örgüsü ile yapılan iki tane Peluş hırka görüyorsunuz Bir tanesi kapüşonlu diğeri çiçek yaka Ponpon yaka bebek hırkası şeklinde yapılmış.

gri-pelus-ipten-ponponlu-cocuk-hirka-ceket
gri-pelus-ipten-ponponlu-cocuk-hirka-ceket

2-3 yaşa kadar rahatlıkla giydirilebilir boyutlarda çalışılmış. Şiş numarasını bir numara daha kalın 7 no tutarsanız Hatta 3-4-4,5 yaşa giydirilir.

Wolans Fox peluş gri örgü ipi ile çalışılmış. 100 metre 100 gram bir ip. Model için 4 yumak örgü ipi kullanılmış. Hatta biraz ip kalmış kalan ipi de değerlendirebilirsiniz. 6 numara örgü şişleri ile örülüyor.

pembe-pelus-ponpon-yakali-bebek-hirka
pembe-pelus-ponpon-yakali-bebek-hirka

2-3 yaş ceketi modeli. Ölçüler tam omuzdan geniş etek ucuna 43 santim. Koltuk altından gövde genişliği 31 santim. Kol boyu açıldığında omuzdan itibaren 42 santim.

Hırkanın hiçbir yerinde kesme işlemi lastik modeli yok. Örgü tamamen kolay düz örgü ile yapılıyor, herhangi bir ilik bandı açılmıyor.

pelus-ponponlu-mont-gibi-kapusonlu-ceket
pelus-ponponlu-mont-gibi-kapusonlu-ceket

Ponpon ve bağcık kullanılıyor. Model önden düz, arkadan ters örülerek çalışılıyor. Kapüşonu ve önünde roba altından bol bol Ponpon kullanılmış.

Video: TarzBebek Örgüleri

2-3 Yaş Ponponlu Çocuk Hırka Yapımı

Ponpon Çiçek Yakalı Peluş Bebek Hırkası Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz