El İşleri Bebek Örgüleri HERKESİ KENDİNE HAYRAN BIRAKAN KABARIK MODEL

HERKESİ KENDİNE HAYRAN BIRAKAN KABARIK MODEL

190
Nazarca-kabarik-verev-ilmekli-kahverengi-orgu
Nazarca-kabarik-verev-ilmekli-kahverengi-orgu

Yaz kış modellerde kullanabileceğiniz bu Verev İlmekli Kabarık örgü modeli Herkesi kendine hayran bırakan,Anlatımlı çok şık basit ve delikli bir örnek.

Kabarık Verev ilmekli örgü modeli çok şık görünen kullandığınız iplerin rengi ile modelin uyumunu iyi yakaladığınızda her türlü örgü de kullanışlı bir model.

verev-kabarik-ilmekli-haran-birakan-orgu
verev-kabarik-ilmekli-haran-birakan-orgu

Hem yazlık, hem mevsimlik ve kışlık örgüler de bu modeli çeşitli modellerde deneyebilir ve güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bilginiz olsun kadın yeleklerinde, simli yelek ipleri ile model çok daha şık görünüyor.

Gösterişli ve kolay örgü modellerinden bir tanesi de Kolonlu kahve çekirdekli örgü modeli, Onu da bugün yine sizlere Nazarca örgü modelleri kanalımızdan bu model gibi paylaştık.

Verev ilmekli Örgü Koton örgü ip ile yapılan örgü modeli hem koyu kahverengi, hem de krem rengi örgü Koton ipler kullanılarak çalışılmış.

verev-ilmekler-kabarik-koton-orgu-modeli
verev-ilmekler-kabarik-koton-orgu-modeli

Kabarık Verev ilmekte örgü modeli gibi örgülerde de kullanılabilir, daha kalın örgü ipleri ile yapıldığında kışlık kadın hırka ve yelekler de Örülebilir.

Koton örgü ipi gibi İnce örgü ipleri ile Etol şal, tunik,Bluz,Bebek Yelekler gibi modellerde yakışacağını düşünüyorum.

Modellerden koyu kahverengi ile yapılmış olan Etrofil Baby can Koton örgü ipi ile hazırlanmıştır. 3 numara şiş ile motif çalışılmıştır. Model anlatımında daha kalın bir örgü şişi ve Bebe ipi ile örnek yapılmıştır.

Verev İlmekli Kabarık Nazarca Örgü Modeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz