Hobi HEDİYELİK ÇİÇEKLİ KUPA ŞEKLİNDE KART YAPILIŞI

HEDİYELİK ÇİÇEKLİ KUPA ŞEKLİNDE KART YAPILIŞI

978
kupa-seklindeki-suslu-kartlar

Bayanların ve çocukların sevebileceği renkli fon kağıtlarından ya da kartonlarından da diyebiliriz Laleli,Çiçekli Kupa şeklinde kart yapımı. Sevdiklerimize içlerine güzel mesajlar yazabileceğimiz güzel bir hediyenin yanında Kart yapıp vermek için iyi bir fikir.

İsteyenler Öğretmenler gününde Öğretmenlere ne hediye alınır diye düşünenlere güzel bir fon kağıdı projesi. Anneler gününde yine ellerinizle kendi yaptığınız şık ve dekoratif bir Çiçekli Kart yapmak isterseniz yine bu güzel kartı yapabilirsiniz.

Gerekli malzemeler sarı,beyaz, yeşil renklerinde  fon kağıtları. Beyaz A4 kağıtları ile kartların Üzerlerine yine güzel çiçek şekilleri kesip yapıştıracağız.

Bardak şeklinde sapı olan açtığınızda içinde mesaj yazacak şık bir bölümü olan Babalar gününde ne hediye alınır cevabına da uygun ( Tüm babalar çocukların emek vererek yaptığı şeylere önem ve değer verirler) buyurun başlayalım Kartımızı yapmaya.

Okulda Origami ya da kağıt etkinliği Faliyetleri yaptırmak isteyen Öğretmenlerimiz de arzu ederlerse öğrencilerine bu kayifli etkinliği yaptırabilirler. Ortaokul ,Anaokulu ve İlköğretim öğrencileri için Eğlendirici bir Kart Etkinliği

kupa-seklindeki-suslu-kartlar
kupa-seklindeki-suslu-kartlar

bardak-seklindeki-suslu-cicekli-kartlar-2
Evet bitmiş çiçekli Kupa bardak şeklindeki kartlarımızın bitmiş örnekleri
bardak-seklindeki-suslu-cicekli-kartlar-1
Resimdeki gibi ince ip kurdelelerle fiyonklar yapabiliriz. Yoksa kağıttan şirin bir fiyonk ta olabilir.
bardak-seklindeki-suslu-cicekli-kartlar-3
Resimdeki kalıpları kullanınız. İçinde Laleler olanlara dikkat onların içinden sadece laleleri çıkaracağız falçata ile keserek. İsterseniz yine resimdeki gibi Lale ve Çiçekleri kesip ayrıca üzerine de yapıştırabiliriz.
bardak-seklindeki-suslu-cicekli-kartlar-4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz