HARAŞO ÇİZGİLER ÖRGÜ MODELİ ANLATIMI

haraşo-cizgiler-orgu-modeli
haraşo-cizgiler-orgu-modeli

Kız ya da Erkek Bebeklerin tümün de her türlü Bebek Giysilerin de Şirin Modeli ile Çizgili Haraşolar Örgü Modeli Tarifi Videolu açıklaması ile Bebek Anneleri için.

Örnek 2 renk üzerine kuruluyor zaten çok kolay bir örnek.Bebeklere örülen Yakadan başlanan ya da Robalı Yeleklerde Koltuk altından başlayan Model olarak bu örnekten Yelekler çok sevimli olur.

haraso-cizgili-orgu-motifi-yapimi
haraso-cizgili-orgu-motifi-yapimi

Örnek biraz daha kalın ipten ve arkası astarlı Bebek Battaniyeler de hoş olur ancak ip yürütme olduğu için çok sıkı örmeyin kasma yapmasın.

İplere göre biraz daha kalın şiş ya da Tığ kullandığınızda Örgüler sıkı olmaz bol ve daha yumuşak bir örgü olur.Tığdan konu açılmışken Bayan Çilek Bere Tığla yapılan Yeni Bayan Bere modeli olarak buradan görebilirsiniz.
Haraşo Çizgiler Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*