hanim-eli-degdi-tunus-patik

HANIM ELİ DEĞDİ TUNUS PATİK TARİFİ TÜRKÇE VİDEOLU

Hanım Eli Değdi modelini Modeli anlatan Hanımdan ve ona ait olan Hanım Eli Youtube Kanalından esinlenerek koydum.Tunus Patik örneği 3 Yaprak ve ara Tunus deseninden oluşuyor.

2019 Yılı Tunus Patik Modeli olarak ilk bunu paylaştım.Uzun zamandır Şiş ve Tığ işi Patikler paylaşıyordum. Bende güzel bir Tunus Patiği Model yapılışı ile Bekleyen hanımların Gönlünü alayım dedim.

Sayfam da Bazen Patik,Lif Modeli gibi Tercihe göre kullanılan Modelleri yayınladığım da Hanımlardan Şöyle bir Yorum alıyorum.” Patik giyen mi kaldı? ” Hala Lif Kullanan Var mı?” gibi

tunus-patige-desen-nasil-konulur

tunus-patige-desen-nasil-konulur

Bunar Tercih meselesi.İsteyen Hazır Sanayi ürünü ürünler kullanır,isteyenler de El Emekleri olan Ürünlere önem verir.Bunları kullanmalarına şaşırıyorum ama Kullananları Küçümser şekilde Hitaplardan da hiç hoşlanmıyorum.

Yani Arkadaşlar Hanımlar Yapıyor Bende Örmek,Görmek ya da Öğrenmek isteyenler için Paylaşıyorum.Ama Bu Yıl Sürekli Patik ve Lif Modellerine Ağırlık verildiği için Benim de Gözlerim arklı modeller arıyor.

tunus-tig-patik-hanim-eli-degdi

tunus-tig-patik-hanim-eli-degdi

Tabi Çok şık,Kaliteli ve Güzel Modelleri Bekleyen Arkadaşlar için her zaman paylaşacağım.Araların da en beğendiğim Modelleri sadece sunacağım.Daha fazlasını isteyen Youtube Örgü Kanallarına bakabilirler.

hanim-eli-tunus-patik

hanim-eli-tunus-patik

Neyse bunu da geçtikten sonra Gagalı Şişle yapılan Tunus Örgüden Patik nasıl yapılır? Malzemeler neler ve Desen nasıl kurulur? Tunus Patikler de Topuk yapılışı detayları ile görelim.

One thought on “HANIM ELİ DEĞDİ TUNUS PATİK TARİFİ TÜRKÇE VİDEOLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir