HALKA MOTİFLİ İNCİLİ GELİN PATİK TARİFİ

halka-motifli-incili-gelin-patigi
halka-motifli-incili-gelin-patigi

Küt Burunlu İnci Boncuklu Yanları Bantlı Tığ işi Bayan İncili Gelin Kız Patik Tarifi için Videoyu izleyebilir Çeyiz Patik Modelleri ve yapılışları için yüzlerce modellerden istediğinizi örebilirsiniz.

Patikler yazan menüye bakarsanız Hem Bebek,Çocuk hem Bayanlar için Çeşitli Şişle Patikler,Tığla Patikler kadar Tunus İşi Patik modellerinin yapılışlarını görebilirsiniz.

tigla-halka-motifli-incili-ceyizlik-gelin-patik-yapimi
tigla-halka-motifli-incili-ceyizlik-gelin-patik-yapimi

Boncukları Patik üstüne dikmiyor ipe geçiriyoruz örme esnasında Yuvarlak Motifler ile birlikte örüp sonra bu Yuvarlak incili motifleri birleştirip Patiklerin yanlarına dikiyoruz.

Malzemeler:Patik için 2 düzine  İnci Patik Boncukları- Ören Bayan Pudra Pembe Patik ipi-5 Numara Tığ (Bunda 7 numara Tığ kullanılmış)

tig-orguden-incili-gelin-patik-tarifi
tig-orguden-incili-gelin-patik-tarifi

İncili Gelin Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BAHARLIK İNCİLİ BAYAN PATİK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*