Örgü Modelleri Bebek Örgüleri GÜZEL ŞIK VE SICACIK KIŞLIK KAPÜŞONLU HIRKA: AÇIKLAMALI

GÜZEL ŞIK VE SICACIK KIŞLIK KAPÜŞONLU HIRKA: AÇIKLAMALI

3904
Knitted -Hoodie- Baby -Cardigan
Knitted -Hoodie- Baby -Cardigan

2023 şiş örgü Kapüşonlu bebek hırka modelleri ve yapılışları. Çok güzel benekli iple Akordeon örnekli Kapüşonlu, şapkalı çocuk hırka yapımının tek tek her aşamasını izleyebilirsiniz.

Kapüşon, kollar, robasının üst bölümü, ön bant ve etek lastik uyumu ile akordiyon örgü, geri kalanında düz örgü ile çalışılmış.

Gestrickter -Hoodie-Baby-Cardigan
Gestrickter -Hoodie-Baby-Cardigan

1 ve 1,5 yaş için tam olarak üstünü oturabilecek rahatlıkta, büyüklükte, genişlikte, uzunlukta. Bebeğiniz 18 aylık olana kadar rahatlıkla giydirilebilir boyutlarda bir Açıklamalı çocuk hırka modeli.

akordiyon-model-sapkali-cocuk-hirkasi
akordiyon-model-sapkali-cocuk-hirkasi

Çok tatlı çok şık ön bantta ki çift Pat düğme ile modeli de güzel, rengi de güzel, anlatımda gerçekten güzel bir çalışma.

kapsonlu-bebek-hirkalari-orgu-2023
kapsonlu-bebek-hirkalari-orgu-2023

2-3 gün vakit ayırarak bu güzel Kapüşonlu örgü bebek hırka modelini kendi bebeğiniz veya sevdiklerinizin, yakınlarınızın bebekleri için hazırlayabilirsiniz.

Pull- à- capuche- tricoté- pour -bébé
Pull- à- capuche- tricoté- pour -bébé

2,5 yumak benekli Himalaya örgü ipi kullanılmış. Tam 10 adet düğme ile 5 parça halinde arka, 2 ön beden ,2 kol ve 2 kapüşon olarak parçalı hırka modeli şeklinde yapılmış.

İlk olarak arka, sonra 2 ön beden yapıldıktan sonra omuzlar birleştirilmiş, kollar ilmek çıkarılarak yapılıp son olarak kapüşon çalışması ile tamamlanmış.

Video: bebek örgü

Akordiyon Kapüşonlu Bebek Hırka Yapımı- Knitted Hoodie Baby Cardigan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz