guz-yaprakari-yelek-modeli

GÜZ YAPRAKLARI ÖRGÜ DESENİ TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Sonbahar aylarında olduğumuz şu güzel Örgü Sezonu zamanı Konsepte uygun Güz Yaprakları Örgü Modelini ve Tarifini sizler için Sayfam da paylaşayım dedim.

Kim ne derse desin ben Nazarca.com Sitem de her zaman En Güzel Örgü Desenleri,En Yeni Lif Tasarımları ve En Şık Zarif Oya Modellerini yayınlıyorum. Amacım Sayfamı ziyaret ettiğiniz de Aradığınız Tarifleri bulabileceğiniz Kaliteli bir Sayfa hazırlamaya çalışıyorum.

Tabi burada Sizlerin de burada beğendiğiniz Modelleri sadece kendiniz için değil de Sosyal Ağlarda Modelleri paylaşarak bana Destek olmanızı bekliyorum.

guz-yaprakli-orgu-deseni
guz-yaprakli-orgu-deseni

Oya için Önereceğim modeli de Tanıtayım. Hardal Yazmaya Kırmızı Mil Oyası modelini Yeni bir Tasarım olduğundan ve Model çok şık olduğu için burada yayınladım.

İğne Oyası Çiçekli Model tasarımı da Havlu kenarına uyarlanmış emek isteyen görenin çok beğeneceği bir İğne Modeli Tarifi ile sizler için o da burada.

orgu-guz-yapraklari-model-aciklamasi
orgu-guz-yapraklari-model-aciklamasi

Bu Sayfada Örgü Anlatımı olur da Örgü Yelek Deseni olmaz mı? olur tabi.Burada ki 8 ve Katarı Örgü Deseni yapılışını görmeniz gerek.

Güz Yaprağı Örgü Modeli 24 ve katlarından oluşuyor.Ara model de haraşo tekniği yapılıyor.Kenar ilmekler için 2 ilmek daha ekleyin örgü kıvrılmasın.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir