El İşleri GÖRMEYENLER GÖRSÜN İSTEYENLER ÖRSÜN ÜÇ PATİK TARİFLERİ

GÖRMEYENLER GÖRSÜN İSTEYENLER ÖRSÜN ÜÇ PATİK TARİFLERİ

1234
gelin-orse-kaynana-giyse-patik-modelleri
gelin-orse-kaynana-giyse-patik-modelleri

Bir kerede 3 Tane Birden Görmeyenler  Görsün isteyenler de Örsün Patik Modelleri ve Tariflerini görün istedim.Hangisini ilk olarak paylaşacağıma kar veremeyince 3 Modeli birden vereyim yapsınlar dedim.

Siz de böylece beğendiğiniz modeli yaparsınız.Bu Sayfaya aynı zaman da başka güzel Kadın Patik modelleri de ekleyeceğim.Böylece Tarifler arasında hangisine başlayacağınıza şaşıracaksınız:)

petekcik-patik-yapilisi
petekcik-patik-yapilisi

Petekli örnekli Patik Modeller yazdığınız da yüzlerce Model var.Ama bu Özel bir Model olmuş.İlk izleyeceğiniz modelin adı Petekçik Patik modeli oluyor.

NAZARCADAN 5 TANE ŞİŞLE KADIN PATİK TARİFLERİ

Yukarıda resimde gördüğünüz 5 Tane Şiş Patik Modelini de Şişle Patikler ve yapılışlarını isteyen okurlarıma önerim.Resim ne değil anlatımları net.

apaci-kiskandiran-patik
apaci-kiskandiran-patik

Modelin adı daha doğrusu örneğin adı Apaçi Örgü modeli.Bu nedenle adını buradan alan Model çok güzel olduğundan adını Apaçi Kıskandıran Patik yazdım. 2.Video da bunu göreceksiniz.

BAŞLA DÜZ ÖR BİR BAKTIK ÇOK ŞIK PATİK OLMUŞ

Düz Yapılan Yeşil Patik için de tam Açıklamalı bir tarif var.Başla düz ör bir baktık Patik olmuş olan bu model Acemi Patikleri denilenlerden.

ters-cift-kolanlar-patik-modeli
ters-cift-kolanlar-patik-modeli

3. Videoya bakarsanız da  Ters Çift Kolonlar Patik videosunu sayfa altında görebilirsiniz.Çok şık çok zarif değil mi?

51 İLMEKLE BAŞLAYAN BEBEK PATİK YAPIMI

Annelere bir Çok Patik örnekleri ve yapılışlarını sunup Bebeklere Patik vermek olmaz dedim.Bu güzel 51 İlmekle Bebek Patik çok moda oldu.

İKİ ŞİŞLE 40 İLMEKTEN BAŞLAYAN ÇİÇEKLİ BEBEK PATİK

Bir de görmeyenler görsün örmeyenler örsün dedim ve çok beğenilen Bebek Patiği için de 40 İlmekten Bebek Patik modelini de göstereyim dedim.

Petekçikler Patik Modeli

Apaçi Kıskandıran Patik Modeli

Ters Çift Kolonlar Bayan Patik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz