gonul-alma-iplik-oyalari-ve-yapilislari


GÖNÜL ALMA İPLİK OYALARI VE TIĞ TARİFLERİ

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Gönül Ama İplik Oyası Modelleri. Tığ İşi Oyalar içinden 5 Tane İplik Oyaları ve Tariflerini Gönül Alma İplik Oyası Modelleri diye bulabilir ve sayfamız da Yapım aşamalı Oya Derslerine bakabilirsiniz.

Neden? Gönü alma Oyası Modelleri dediğimi gelince son zamanlar da Şahsi işlerimden dolayı biraz tembellik yaptım.Bu aralar fazla bir şey Paylaşamayınca sizlere Tek sayfada bir Çok El İşi yapılışı ile Gönlünüzü almak istedim.

etekli-fiyonklar-iplik-oyasi
etekli-fiyonklar-iplik-oyasi

Oya ve Dantel Dünyası adında Kocaman bir Oya kanalı olan Derya Hanım çalışmaların dan en çok sevilen Yeni 2019 İplik Oyalarını bir araya getirdim.

KIRMIZI ÇİÇEĞİ İLE FISTIK GİBİ FISTIK OYASI YAPILIŞI

Fıstık Gibi Oya Modeli yapılışı da ilginizi çekebilir.

tulbente-iplik-oyasi-zincirli-model
tulbente-iplik-oyasi-zincirli-model

Gördüğünüz Her Oya örneği Youtube Oyaları için de her biri en az 1000 beğeni ve paylaşım alan Oyalar dan seçildiler.Elbette araların da benim favori gördüğüm modeller de var.

cilgin-cicekler-motifli-iplik-oyasi
cilgin-cicekler-motifli-iplik-oyasi

İplik Oyası Örnekleri için de sadece bir kaç model de Serum halkaları kullanılmış.Geri kalan Modeller Motifli İplik Oyaları ve Zincir Oyası tekniği ile yapılmış.

yapragi-yapraginda-iplik-oyasi
yapragi-yapraginda-iplik-oyasi

Videolar da Kullanılan İplerin Renk ve Markaları Kullanılan Yazmaların Markaları ne gösterilmekte.Tığ olarak tüm Oyalar 22 numara Tığ ile Tülbentlere işlenmiş.

hazir-oya-gorunumlu-iplik-oyasi
hazir-oya-gorunumlu-iplik-oyasi

İplik Oyaları ve Tarifleri

2

3

4

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “GÖNÜL ALMA İPLİK OYALARI VE TIĞ TARİFLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir