GÖLGELİ ÇİFT BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLI

golgeli-cift-baklava-orgu-modeli
golgeli-cift-baklava-orgu-modeli

Çift Gölgeli Baklava Örgü Şiş Örneği Her mevsim Örgüler için düşünebileceğiniz Resme bakarak model çıkaramayanlara Videolu Tarifi ile herkes yapabilir.

Ajurlu Baklava Örnekli Tek renkli 2 şiş ile örülen Model her türlü örgüye yapılır. Örgü örmeyi çok iyi bilenlere Bebek Yelek Robaları için tavsiye ederim.

golgeli-baklava-sis-orgu-tarifi
golgeli-baklava-sis-orgu-tarifi

Çeyizlik Yelek Örnekleri için bu örnek ile Kayın valide için Hediyelik Bayan Yeleği,Şiş ile örülen Gelin Yeleği gibi ya da Örme Anne Yelekleri,Bluzlar ve diğer modellerde çok yakışacağını düşünüyorum.

Örneğin katları 9+1 ilmekten oluşmakta.  Örneğin Püf noktalar,Artırmalar,eksiltmeler hepsini videolu anlatımda görmeniz mümkün.

Günümüze  başlarken ilk paylaştığım Rengarenk Yeni Lif Tasarımı Örgü videosu ile başlayarak bol renkli,bol,bol Fıstıklı Yuvarlak Lif yapımını burada öğrenmiştik.

Gölgeli Baklava El Örgüsü Modeli için 2 ayrı Pembe renk iplik ile 3 ve 3,5 numara şişler ile örülerek değişik ip ve şişler ile nasıl duruyor Resimlere de bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*