GİYMEDİĞİNİZ HIRKA VE KAZAKLARDAN ŞIK ELDİVENLER YAPABİLİRSİNİZ
Easy-Gifts-Handmade-kazaktan-eldiven-diy

GİYMEDİĞİNİZ HIRKA VE KAZAKLARDAN ŞIK ELDİVENLER YAPABİLİRSİNİZ


Biz yetişkinler giysilerimizi senelerce giyebiliyoruz fakat çocuklarımızın giysilerini her yıl biraz daha büyüdükleri için yenilerini alarak eskilerini gözden çıkarmak zorunda kalıyoruz. Bir çoğumuz çevremizde ihtiyacı olanlara giysilerimizi verebiliyorken bazende yanlış anlaşılmaktan tepki görmekten çekindiğimiz için giymediğimiz giysileri atmak durumunda kalabiliyorz. Burdaki gibi sizde artık çocuklarınızın kısalan bir dahaki yıl giyemeyecekleri kazak ve hırkalarından bu şekilde değişik ve güzel birbirinden şık eldivenler dikebiliriz.

Bir kaç dikiş ve sevimli düğmeler kullanarak eldiveninizi hem kullanışlı hem şık bir eldivene çevirebilirsiniz.  Eldivenlerin bilek kısımlarını küçük şirin ponponlar yapıp aralarına tığla zincir çekerek eldiveninize takabilirsiniz.

İsterseniz Örgü Eldiven Modelleri sayfamıza bakabilir ya da Yün kazaklardan değerlendirme eldiven yapımı sayfamızda diğer fikirlerimize göz atabilirsiniz. Eğer eskiyen kazağınız değil eldivenlerinizse onlardan da Eldivenlerden Oyuncak Yapılışı sayfalarımıza bakabilirsiniz.

Easy-Gifts-Handmade-kazaktan-eldiven-diy
Easy-Gifts-Handmade-kazaktan-eldiven-diy

kaynak

This Post Has 5 Comments

 1. Derya

  Merhabalar ben hem özel sektörde çalışıyorum hem də boş zamanlarında kapi susu bebekler için kına sepeti tepsisi ve nişan tepsileri mutfak posetlikleri hatta takım olarak önlük şapka eldiven ekmek sepeti yapıyorum. Isleri de dukkan açıp satmayı dusunuyorum ama şimdi internet üzerin den satışla ise başlamak istiyorum bunu sizin sitenizin aracılığıyla yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim .

  1. Merhabalar Derya hanım;
   Bazı nedenlerden dolayı ürün tanıtımına ara vermek durumunda kaldım. size tavsiyem hobium.com sitesinden satış yapmanız

 2. kübra

  ben boncuktan taki yapiyorum keceden el isleri yapiyorum ve bunlari satip gelir saglamak istiyorum kendime.yardimci olursaniz sevinirim

  1. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

   Ürün resim,fiyat ve size ulaşacakları iletişim bilgilerini bana nazarca facebook sayfamdan özel mesaj ile gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın