Menü Kapat

girdapli-5-sis-muhtesem-patik-modeli

GİRDAP PATİK MODELİ 5 ŞİŞ İLE TAM ÇEYİZLİK MODEL TARİFİ38 numara Ayaklar için yapılan Girdap Patik Modeli 5 şiş ile yapılıyor.Tarifi bitimine kadar gösterilen Kadın Patiği Girdap desenin ortasından başlanıyor.

2 Renk Kartopu Flora İp kullanılan Patik için markası ne olursa olsun istediğiniz Patik ipini kullanabilirsiniz. 5 Tane 3 numara Şiş gerekiyor.

Pembe iple başlanan Girdap yapımı Çarkıfelek Patik modeli üstü gel gitler ile ilerleyerek yapıldığında kenarı dikiliyor.Girdap genişliği 10 cm olacak.

orgu-girdap-patil-modeli
orgu-girdap-patil-modeli

Sonra 5 şiş ile yuvarlak yapılan Girdabın çevresinden ilmekler toplanıyor.Üst bölüm yanlar ile yapılıp ilmekler 22-22 ayrılıyor.Bunların detayını izlediğiniz de çok kolay gelecek.

sis-orgu-girdap-patik
sis-orgu-girdap-patik

Girdap Leylak ve Krem renkler ile yapılırken Patiğin geri kalanında tek renk seçilmiş.38 Numara Ayaklara olan 37-39 numara Ayaklara da tam gelir.Sadece yanlara yapılan düz örgü bir kaç sıra az ya da çok yapılarak istenilen boy da olur.

CİCİ YENİ GELİN ÇEYİZLİK PENCERELİ ŞİŞ ÖRGÜ PATİK TARİFİ

2 Şiş Patikler için de Cici Yeni Gelin Patik Modeli adını verdiğim bu çok şirin ve kibar görünen Modeli de yapabilirsiniz. Bu Model bir önceki yayımladığım Patik Modeli.

girdap-patik-tarifi
girdap-patik-tarifi

Modelin çeşitli açılardan resimlerini inceleyip nerede hangi örneğin kullanıldığını Patik görsellerin den örebilir,Altta bulunan Yapılış videosu ile Tarifini de görebilirsiniz.

KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRNEKLİ AÇIK ÖRGÜ PATİK YAPILIŞI

Kahve Çekirdeği Modelli Patik modeli için de Bu Açık Örgü Patikler den olan Kolay Modeli öneriyorum.

girdap-bayan-patik-yapilisi
girdap-bayan-patik-yapilisi

5 Şiş Çeyizlik Patik modelinden renk,renk yapabilir gerek duyarsanız da süsleyebilirsiniz.Aslında gerek bile yok ama Girdabın tam ortasına minicik İncili Çiçek ya da Yanlara kibar burgu örneği olabilir.

5-sisle-girdap-ceyizlik-patik
5-sisle-girdap-ceyizlik-patik

Girdap Patik Modeli Çarkıfelek Patik modeli iki ismi olan Modeli izlemek isteyenlere iyi seyirler yapacak olanlara Kolay gelsin.

2 Comments

  1. Geri bildirim: RENKLİ İRİ BONCUKLU ÇILGIN KADIN PATİK TARİFİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: KESE KRALİÇE TACI SABUN LİFİ İLE DEĞİŞİK YENİ ÖRGÜ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir