FISTIKLI SIRALI OYA TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

2018-sirali-fistikli-oya
2018-sirali-fistikli-oya

Sıralı Fıstıklı Tığ Oyası ile Yemeni,Yazma ve Tülbent Modelleri harika olacaklar. 2018 Sıralı Oyalar yazdığınız da daha bir çok Yeni Oya Modelleri ve Yapılışları görebilir bu modeli Türkçe Videolu Yapılışını izleyebilirsiniz.

Acemi olan hanımlara burada ki gibi Çiçekli Zincir Oyası Modeli ile başlamalarını önerim.Kolay ve Çabuk bilen Tığ Oyaları arayan hanımlar için çok güzel Oya Modeline buradan bakabilirsiniz.

2018-yeni-fistikli-sirali-tig-oyasi
2018-yeni-fistikli-sirali-tig-oyasi

Bu güzel Oyayı aynı zamanda Tığ Oyalı Namazlık Örtüleri,Tığ Oyalı Mevlit Oyaları içinde kullanabilirsiniz. Renkleri ve Modeli ile neyin kenarına bu Oya Örneğini yapsanız her yere uyar ve bir o kadar da yakışın kanaatimce.

Bundan Önce Sizlere Tığ işi Lif Modelleri 2018 Kese Lif Örnekleri arasından seçtiğim Çiçekli Kese Lif Modeli yapılışını burada gösterdim.
Fıstıklı Sıralı Tığ Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İÇİ BONCUKLU NAR ÇİÇEĞİ TIĞ OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*