El İşleri Bebek Örgüleri FISTIKLARI RENKLİ DİLİMLİ TIĞ İŞİ

FISTIKLARI RENKLİ DİLİMLİ TIĞ İŞİ

2919
Renkli-fistikli-dilimli-battaniye-tigisi
Renkli-fistikli-dilimli-battaniye-tigisi

Super Easy Crochet Knitting tığ işi modeli çok güzel Harika örgü bebek battaniyeleri, çantalar gibi modellere Fıstıkları renkli, dilimleri beyaz örgü örneği.

Bu Örneğin çok benzerini Sizler ile Başak gelin, damat, Anne şalı modelinde üçgen olarak nasıl? yapılacağını paylaşmıştıki ona da buradan tıklayıp ulaşıp bakabilirsiniz.

Aynı zamanda kuş yumurtası örneği olarak da bilinen model için bu linke tıkladığınızda kare yelek ve üçgen modelden şal yapılışını da öğrenebilirsiniz.

Dolgulu-renkli-bebek-battaniyelerr
Dolgulu-renkli-bebek-battaniyelerr

Bugünkü çalışmadan dilimli üç boyutlu iki renkli bir tığ işi çalışması olarak bu model gösterilmiş. Dolgulu fıstıklı dilimle çok güzel bir tığ model görüyoruz.

Güzel iki renkli Yavruağzı ve krem renk bir arada Kullanılıp 2 milim tığ ile bebek battaniyesi örneği olarak gösterilmiş.

iki-renk-fistikli-3D
iki-renk-fistikli-3D

Himalaya örgü ipleri ve 2 milim tığ ile yine Siz de bu modeli İster tek ister iki renk üzerinden üç boyutlu bebek battaniyesi olarak da yapabilirsiniz.

Bu renkli fıstıklı modelde örnekleri yerleştirirken her örnek 6 zincir ve katları şeklinde yer alıyor. Sizde desenleri 6 ve katları olarak hesaplayabilirsiniz.

Burada zincirler göz kararı çekilerek trabzanları yaparken 6 ve katları hesaplanıyor, kalan fazla zincir olursa bunu örgü dışında bırakabilirsiniz.

Video: Örgü Aşkım

Fıstıklı 2 Renk Bebek Battaniye Örgü Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz