Örgü Modelleri Bebek Örgüleri FISTIK YAPRAK PAT KENARLI PEMBE YELEK

FISTIK YAPRAK PAT KENARLI PEMBE YELEK

11052
biyesi-yaprakli-tomurcuk-yelek
biyesi-yaprakli-tomurcuk-yelek

Kız bebekler için tomurcuklu fıstıklı yapraklı kabarık üç boyutlu düğme yeri model hırka, elbise, yelek takımının Yelek modeli yapımı.

Zeynep Hanım bu üçlü takımın ilk olarak elbise modelini paylaştı. Yapraklı elbise linkine tıklayarak elbisesini yapılışına bakınız.

pembe-hirka-bere-takimli
pembe-hirka-bere-takimli

Eğer model yaprak bir pembe bebek hırka modelini de görmek istersen onun için de buraya tıklayıp diğer parçaları da tariflerine bakınız.

Yapraklı tomurcuklu bu modeli bebek battaniyesinin tüm kenarı boyunca kullanarak çok güzel battaniyeler de yapabilirsiniz.

fistik-yaprak-duz-model-yelek
fistik-yaprak-duz-model-yelek

Zeynep Hanım bu güzel 3’lü kız bebek örgü takımı “Tomurcuklu Salkım yapraklı” yelek, hırka, elbise modeli şeklinde paylaşmış ve tarif etmiş.

Pembe Kız Bebek Yelek örgüsünde kullanılan malzemeler yelek için 2 yumak ip, 3,5 numara şiş, 5 düğme, 2 ya da 2,5 milim tığ.

mavi-yaprak-dugmeli-yelek
mavi-yaprak-dugmeli-yelek

Daha küçük bebek ya da daha büyük bebek, çocuk için yapmanız oldukça kolay. Yapacağınız tek şey ön ve arka parçalardaki düz ilmekleri miktarını arttırmak.

Tabii ki yaka sayısından ona göre başladığımızda Roba arttırma sayılarında fazla ya da az yaparak küçük ya da büyük yelekler yapabilirsiniz.

tirtik-yaka-yaprak-pat-kenarli
tirtik-yaka-yaprak-pat-kenarli

Üzümlü yapraklı bebek yelek yapımı da yakada da güzel Tırtık yaka dediğimiz temiz bir roba çalışması ile kendini çok güzel göstermiş.

Yelek boyutu 1-2 yaş arası kız bebeklerin kullanabileceği boyutlarda olmuş.

Video: Çakır Örgü Zeynep Çakır

Tomurcuklu Yapraklı Kız Bebek Yeleği Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz