Hobi FERMUARLARDAN GÖKKUŞAĞI RENKLERİNDE BAYAN CÜZDAN

FERMUARLARDAN GÖKKUŞAĞI RENKLERİNDE BAYAN CÜZDAN

691
Renkli-fermuarlarla-sık-bayan-cuzdan

(nazarca.com)  Fermuarlar dan Gökkuşağı renklerinde zarif ve şık Bayan Cüzdanı Yapılışı. Fermuarlarla yapılan etkinlikler. Resimli ve Videolu anlatımlı Fermuardan Cüzdan Dikme yöntemi

Rengarenk küçük  fermuarla çabucak basit bir kaç dikiş yöntemi ile çok şık her giysinize uyum sağlayacak bir Fermuardan Bayan Cüzdanı. Bayanlar için bu güzel para cüzdanı nasıl yapılıyor? görsellere bakarak yapabilecekleri malzemeleri her yerden satın alabilirsiniz.

Malzemeleri derken ana malzeme zaten sadece Fermuar,dikilişi çok basit ve kolay.  Zaten resimlerde de göreceksiniz fermuarları birbirine dikerek oluşturduğunuz fermuarlı bayan cüzdanını Hangi fermuarından açarsanız açın kullanacaksınız hem fermuarların hepsini kullanabilmek ayrı bir özgürlük:)

Güncelleme:01.11.2015

Fermuarla Yapılanlar-Fermuardan çocuğunuz için güzel bir Kalemlik dikmeyi düşünürseniz burada göreceğiniz Resimli anlatımlı Kalemlik dikme tekniği ile dikebilirsiniz.

Yine kendiniz ya da kızınız için Şık bir Bileklik yapmayı isterseniz burada ki gibi Fermuardan Bileklik yapabilirsiniz.

İşte Fermuarlar kullanarak dikilen değişik Bayan Çantası. Fermuardan Çanta dikmeyi düşünenler mutlaka bu Çanta modeline bakmalı. Tüm bu Fermuarla yapılanların yanına Fermuar demirinden Küpe bence hoş olur

Fermuardan dikilen Cüzdanınızın içine Cep telefonunuzu,paralarınızı ve küçük yanınızdan ayırmak istemediğiniz bakım malzemelerinizi de koyabilirsiniz. Arzu edenler tek renk fermuar kullanarak dikebilirler.

Renkli-fermuarlarla-sık-bayan-cuzdan
Renkli-fermuarlarla-sık-bayan-cuzdan

Renkli-fermuarlarla-sık-bayan-cuzdan-1
Fermuarları kumaşlarından birbirine dikiniz.
Renkli-fermuarlarla-sık-bayan-cuzdan-2
Birbirine eklediğiniz fermuarları yandan dikişle tamamlayınız.
Renkli-fermuarlarla-sık-bayan-cuzdan-3

Renkli-fermuarlarla-sık-bayan-cuzdan

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz