Örgü Modelleri Bebek Örgüleri FERMUAR ÖRGÜ İLE YELEK VE BEBEK ŞAPKA

FERMUAR ÖRGÜ İLE YELEK VE BEBEK ŞAPKA

24783
bebek örgüleri, Örgü Bebek Yelekleri, Örgü Yelekler,Örgü Çocuk Yelekleri,
bebek örgüleri, Örgü Bebek Yelekleri, Örgü Yelekler,Örgü Çocuk Yelekleri,

Bu sayfada göreceğiniz çok cici şirin Fermuar örgü modeli Bebek şapka ve Bebek yelek takımının tam anlatımlı, Adım Adım tarifi ile görebileceksiniz.

fermuar-orgu-ornekli-takim-bebek-yelek
fermuar-orgu-ornekli-takim-bebek-yelek

Su gibi örgü modeli dediğimiz türden çok güzel bir örneği olan Fermuar örgü modeli tarifini örnek olarak da sizler ile daha önce de paylaşmıştık.Bugün de bebek yelek ve şapka modelinde bu örnek ile hazırlanmış ikili bebek takım tarifini göreceğiz.

fermuar-ornekli-bebek-sapkasi
fermuar-ornekli-bebek-sapkasi

Bu güzel örgü ile daha önce de Fermuar örgü desenli erkek bebek yelek modelinin tarifini sizlere sayfamızda sunmuştuk. O çalışmayı da V yaka erkek bebek yelek modeli olarak buradan içinden tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Fermuar Şiş Örgüsü İle Bebeklere Yelek Modeli

  • 0-1 yaş bebe olarak hazırlanan Fermuar örgü modelli bebek yeleği tek renk ile hazırlanıp 3 parça halinde örülmüştür.
  • Etekten başlanan modelli bebek yeleği hem modeli hem rengi, hem de sevgili arkadaşım Süreyya hanımın anlatımı ile herkesin örebileceği kadar kolay bir model.
  • Bu güzel bebek yelek modeli erkek çocukları için çalışılmış. Bu sadece biraz modeli Bir de düğme biyesinin bakış yönü ile ilgili.Kız bebekler için de aynı modeli Hem çocuklar hem bebeklere örebilirsiniz.
  • Modelin üst bölümünde ve tüm kenar pat örgülerinde Haroşa örgü, önünde ve arkasında gövde örgüsü fermuar örgü modeli ile model çalışılmış.
  • Bu modelde Alize Baby Best açık gri tonlarında güzel taş rengine benzer bir örgü ipi Kullanılıp, model Bir Yumak kadar ip ile hazırlanmış.

3 numara örgü şişleri ile etekten başlanan model bu boyutta verilen sayılar ile yapıldığında Bir Yumak ip yelek için gidiyor. Ayrıca şapka için Bir Yumak daha iyi bulundurmanız gerekir.

Bebek Yelek Yapılışı

Fermuar Örgü Modelinden Bebek Şapka

  • Yine aynı şekilde fermuar örgü modeli ile yapılan bebek şapkası da 0-1 Yaş bebeklere uygun boyutlarda hazırlanmış.
  • Altı Çiftli lastik ile başlayan şapka aynı zamanda boyunluk olarak da kullanılabilir. Model ortada uygulanarak lastikte ve tepesinde çiftli lastik tekniği ile çalışılmış.
  • Alize Baby Best örgü ipi ve 3 numara örgü şişleri ile her iki parça yelek ve şapka takım olarak çalışılmıştır.

Kaynaklar: Post yazı nazarca.com-Videolu Anlatım Süreyya’nın Örgüleri Kanalına Aittir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz