Örgü Modelleri EV VE SÜS İÇİN ÖRÜLEN İLGİNÇ ÖRGÜLER

EV VE SÜS İÇİN ÖRÜLEN İLGİNÇ ÖRGÜLER

582
orguler
orguler

Birbirinden Değişik bazıları çok şirin bazıları tebessüm ettiren oldukça İlginç Örgülerden seçtiğim Örgü Galerisinde hepiniz kendiniz için yapılacak Örgüler bulabilirsiniz. Özellikle Örgü Erek Ev Terliklerine bayıldım doğrusu. Örgü Oyuncaklar,Örgü Ev Aksesuarı Süsler,Örgü Bayan Ev Ayakkabıları,Örgü Çiçek ve Saksılar bunlardan sadece bir kaçı.

Bazıları Şiş iğneleri bazıları ise Tığ ile örülen değişik güzel örgü modellerinden. Evinizde kullandığınız Kağıt peçeteleri içine koyabileceğiniz Örgü Peçetelik Modelleri çok hoşunuza gidecek diye düşünüyorum.Bu Örgüden Peçetelikler arasında Ev şeklinde Usta sınıfı Örgücüler için inanılmaz örgüler var.

Örgü Damacana Kılıfları bana çok ilginç geldi ancak mutfağında Örgüler kullanmayı seven hanımlar beğenebilirler.Örgü Püsküllü Yastık en çok hoşuma giden modellerden oldu

Çocuk Örgü giysilerini süslemek için Meyve,Örgü Hayvan Figürleri,Battaniye süslemek için Şirin Minik Örgü Motifler,Mutfak kavanozlarına renk katan Örgü Kavanoz kılıfları, Örgü Sepet hatta Örgüden Pasta bile örmüşler.

Böyle değişik şekillerde örülen Örgü Modelleri isteyenlere burada bulunan Penye Örgülere bakabilirsiniz. Şiş Örgü modeli isteklerine Sevgi hanım çok şık bir Örnek ile Minik Çaprazlar Örneği ile bize yeni ve güzel bir örneği burada Türkçe videolu olarak göstermiş.

Broş kullanmayı seven hanımların beğenisine sunduğum Tığla değişik bir teknikle örülen Örgüden Broş Yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz