ESNEK AJURLU ÖRGÜ TARİFİ

esnek-ajurlu-yollar-orgu-modeli
esnek-ajurlu-yollar-orgu-modeli

Ara örgüsü Ajurlu Örgü yapısı Esnek Modeller o kadar kullanışlı oluyor ki her örgü modeli için Bay,Bayan,Çocuk demeden bu El Örgüsü ile her Türlü model örülür.

Lastik gerektirmeyen model ilk 2 sıra haraşo ve düz ile başladıktan sonra Motif kuruluyor. Nesrin hanımın da dediği gibi bu modeli elinizde Merserize ip varsa bir de onunla deneyin çok şık olur.

ajurlu-esnek-el-orgusu-tarifi
ajurlu-esnek-el-orgusu-tarifi

Yazlık Bayan Bluzlar,Tunik ya da Yelekler için bile ok rahat kullanabilirsiniz. Bir önerim de burada ki Delikli Yapraklar Örgü modeli gibi modelleri farklı ipler ile de görmeniz.

İlk Turuncu model İnce ip 2,5-3 numara Tığla yapılmış.Ama Örneğin anlatımı için Kalın bir ip ile Motifin nasıl görüneceğini de görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 RENKLİ GÜZEL 3 LÜ FISTIKLI LİF TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*