EL ÖRGÜSÜ BAYAN HIRKA MODELLERİ

el-orgusu-bayan-hirkalari-model
el-orgusu-bayan-hirkalari-model

2017 Yılının en güzel Örgü Kadın Hırka Modelleri için sizlere birbirinden şık 48 tane Bayan Hırka örneklerinin fikir vereceği harika Örgü Tasarımları ile Bayan Hırka Modellerini tanıtmak istiyorum.

Tığ işi Bayan Hırka modelleri Şiş işi Örgü Kadın Ceketleri bu yılın çok sevilen Tığla örül

el-orgusu-bayan-hirkalari-model
el-orgusu-bayan-hirkalari-model

en Anne ve Gelin Yelek modelleri içinde sizlere bir kaç örnek sundum.

Klasik önden düğmeli uzun kollu Bayan Hırka modelleri görmek için bu sayfaya bakmayın çünkü burada Modern modelleri ve değişik Bayan Hırkaları içinden seçtiğim Yeni Hırkaları paylaşmak istedim.

Kış aylarının tam ortasındayız bu mevsimde Örgü Mevsimlik Hırka modelleri örmek için tam zamanı.Mayıs ayına kadar giyebileceğiniz Modern Örgü Hırka Modelleri için anlatımlı,Türkçe videolu Tığ işi Bayan Hırka yapılışına bakabilirsiniz.

Bayan Örgü Hırkaların içine çok beğeneceğinizi düşündüğüm bir kaç tane 2017 Yeni Bayan Yeleklerinden seçip Tığla ve Şişle yapılan Bayan Yelekleri de paylaştım.

Resimlere Tıkladığınızda Modelleri Daha Büyük Görebilirsiniz.

Daha fazla Anlatımlı Örgüler için menülerden Örgülere bakabilir ve beğendiğiniz modelleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ PETEKLİ KOLONLAR MODEL YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ YILDIZ SEPETİ MODELİ VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*