Menü Kapat

duvardaki-cocuk-lif-modeli-tasarimi

DUVARDAKİ ÇOCUK LİF MODELİ ÇOK AMAÇLI KULLANABİLİRSİNİZDuvara Tırmanan Çocuk Şeklinde yapılan Yeni Lif Tasarımı Tarifi Duvardaki Çocuk Lif Modeli yapılışı. Bebek ve Çocuk odası süsü ya da Kırlenti de şirin olurdu.

Duvara Tırmanan Çocuk Lif Modelini ben sadece bir Lif olarak değerlendirmeyeceğim.Daha büyük ve geniş yapılırsa Harika bir Kırlent ya da yastık olabilir.

Eğer bir kaç Cep yapılırsa Çocukların odasına içine malzemeler konulan Orgu Askılı Organizer yapabilirsiniz.İçine ufak tefek şeyler,Kalemler,Boyalar ya da Diş Fırçaları için. yapabilirsiniz.

tas-duvardaki-cocuk-sabun-lifi
tas-duvardaki-cocuk-sabun-lifi

Ön taraftan bakıldığın da Çocuğun sadece başı görünüyor.Ama Lifin tersinden bakılınca Vücudunun da görülmesi Tasarımı daha da şahane kılmış.

ÜSTÜNDEN MARUL YAPILAN SABUN BEZİ LAVANTA LİF YAPILIŞI

Lif Modelleri Arşivimize bakarsanız ya da buradan bu Marullu Yapılan Sabun Bezi Modelinin de Tarifini görebilirsiniz.

tas-duvara-tirmanan-cocuk-lifi
tas-duvara-tirmanan-cocuk-lifi

İlk baktığımda Sepetin içinden bakan bir Çocuk gibi algıladım.Duvar süsü için üzerine Sepet sapı yapar oradan duvara asabilirsiniz.

2019 TAKIM LİF MODELLERİNDEN GÜL DALI UZUN LİF YAPIMI

2019 Gül Dalı Lif Modeli yapımı için burada ki Takım Lif Modelleri ve yapılışı çalışmasına bakmalısınız.

7 renk kullanılan Lifin ilk önce Kahverengi olan alt zemini yapılıyor.17 kutu tekniği ile duvar deseni uygulanan yerler belirginleşir.

duvardaki-cocuk-yeni-tasarim-lif
duvardaki-cocuk-yeni-tasarim-lif

Fıstık ile üzerinden Fıstık ile Taş Duvarlar yapılır.Sonra Çocuk Figürü ve Çocuğun saçları yapılır.Puf çiçekler dikilir. B u Güzel Yeni Lif Tasarımı Sanatlı Örgüler kanalına aittir.Çok Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir