Örgü Modelleri DURUN! BU BERELERİ BOYUN ATKILARINI GÖRMEDEN ÖRGÜYE BAŞLAMAYIN

DURUN! BU BERELERİ BOYUN ATKILARINI GÖRMEDEN ÖRGÜYE BAŞLAMAYIN

57313
nazarca-2019-bereler-boyun-atkilari
nazarca-2019-bereler-boyun-atkilari

En Şık En Güzel En Çok Beğenilen Bayan Bereler,Bebek ve Çocuk Bereler,Kadınlara Atkı,Boyunluk,Eldiven ve Bereli Takım 2019 Bere Modelleri görmeye değer,Örmek için Tarifler ile.

Burada Paylaştığım Modeller hepsi Alıntı modeller.Maalesef Benim Ördüğüm bu Bere Örnekleri yanın da Berecik Modeli olarak kalırlar.Doğru rengi doğru desen ve model de kullanmakta Örgüyü çok ustaca ve çok temiz ören bu Hanımların hepsinin ellerine sağlık.

Modellerin bir çoğu Yabancı Bayanlar tarafından yapılmışlar. Pinterest,İnstagram gibi Sosyal ağlardan alıntı yaptığım Modellere imrendim.

Tig-isi-nohut-modelli-bere-yapimi-1
Tig-isi-nohut-modelli-bere-yapimi-1

Onca yıldır neredeyse 11-12 Yıldır siteler yapıyorum onca Örgü Modelleri ve Tarifleri paylaştım ama Bu Modellerin için de bazı Örgüleri dağa önce hiç görmedim bile.Çünkü Araların da 2019 Örgü Tasarımları da var.

2019 ayan Bere Modelleri daha çok kalın iri bol örnekli modellerden yapılmış.Baz Örgülerin Tarifleri Sayfam da Örgüler yazan yerde var.Ama aklıma o örneklerin Boyunluk ve Berelere bu kadar güzel yakışacağı aklıma gelmezdi.

Tabi şimdi Bu Kadar Şık Bere,Boyun Atkısı ve Şapka Modellerin den sonra Sizlere sayada 3-5 tane Tariflerde vereceğim.Bizim Hanımlar da Türkçe Tarifler ile sizleri için çok Harika anlatımlı Örgüler sunuyorlar.

Kasketli Bereler kadar Kulak Örten ve Boyun örten Şallı Bereler de genel de çocuklar için kullanılıyor.Ama Bu modeller için de Bayanlar için Kar bereleri bile yapılmış.

Resimlere Tıklayıp Net ve Büyük Görebilirsiniz

Tığ işi Renkli Dişler Beresi

Mor Burgu Bere

Bere-Şapka Şişle

Tığ Örgü Bere

Dikine Haraşo Bere

5 YORUMLAR

  1. Merhaba

    Balık bere yapılışının tarifiniz verirseniz sevinirim kızım bayadır istiyor fakat çıkaramadım malesef

  2. Ben kendi fikrimi söyliyim belki işinize yarar.Alttan başlayıp uzunca bir bere örün göz hizasına gelince yüzün genişliğine göre kesin bidahaki sırada kestiğiz kadar arttırıp devam edin.tabi berenin tepesine kadar devam edin.çok basit bi zorluğu yok yaparsınız.

  3. Merhaba, yukarıda sadece gözleri açık bırakan bere tarifini verebilir misiniz? Tam kışlık ve korumalı, uzun süredir bu berenin tarifini arıyordum 😊 şimdiden teşekkürler 🙋🏻‍♀️
    İyi çalışmalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz