DOLGULU MEKİK OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

dolgulu-mekik-oyasi-model-yapimi
dolgulu-mekik-oyasi-model-yapimi

Videolu Mekik Oyası Dersleri-Evet Bugün biraz Renkleri ve Modeli ile iç açıcı şık ve zarif bir Mekik Oyası Modeli olan Dolgulu Mekik Oyası yapılışını Türkçe Videolu Mekik İşleme çalışması ile öğreneceğiz.

Bizlere son günlerde En Güzel Mekik Oyalarını sunan Marifetli Eller sayesinde Mekik Modeli öğrenmeyen kalmayacak.

Renk ve Desen uyumu harika olan bu Kibar Mekik Oyası Yazmalar için Yemeniler ve Mekik Oyası Takılar da çok yakışır.

Mekik Oyası Nasıl Yapılır? Video izle çalışmaları sitemizde Türkçe anlatımlı olarak gösterilmekte olup Mekik Oyası Birleştirme Tekniği içi buradaki modele bakabilirsiniz.

dolgulu-mekik-oyasi-yapimi
dolgulu-mekik-oyasi-yapimi

İğne Oyalı Mekik Modeli için burada Mekik Oyası ve İğne Oyası ile birlikte yapılan Mekik Oyalı Havlu Kenarları,Mekik Oyası Yazmalar ve Yemeniler için bu modeli inceleyebilirsiniz.

Çeyizlik Mekik Örnekleri olarak uygun gördüğüm Renk ve Deseni,Modeli çok uyumlu Mekik Örneği için yapılışı gösterilen model Hoşunuza gidebilir.

İkili Çiçekli Mekik Modeli ve Çiçekli Mekik Örneği birbirinden farklı Olup Türkçe videolu Oya Yapılışı Dersleri için buradan lütfen.

Son yazım da ne paylaştığımı da göstereyim ve Dolgulu Kolay Mekik Oyası modelini izlemeye başlayalım. Ajurlu Baklava Örgü Modeli ve Burgulu Fıstık Ağacı Örgü Örneği Yelek Modelleri için şık modeller.


Dolgulu Mekik Oyası,Videolu Mekik Oyası,Mekik Oyası Tarifleri,Mekik Oyası Dersleri,Mekik Modelleri,Mekek Oya Örnekleri,Yeni Mekik Oyaları,Dolgulu Mekik oyaları

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KALP GÖZÜ MOTİFİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  2. ÇEMBERLİ KİRAZLI İĞNE OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. DOLGULU ÇİÇEKLİ MEKİK OYASI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*