Menü Kapat

dev-fistiklar-sal-modeli-yapilisi

DOLGULU DEV FISTIKLI KREM ŞAL MODELİ YAPILIŞIDev Fıstıklı Krem Şal Modeli Üçgen yapılan Her İki Tarafı da aynı örnekli olan Tığ işi Şal Tarifi ile Kolay Gelin Şalı. Angora ipler ve 6 numara Tığla olan model ucundan başlanıyor.İki tarafı çok benzeyen Çift tarafı örgü modeli.

10 zincir ile başlanır ilk zincire batılır küçük bir yuva yapılır 4 zincir çekilir tığa ip alınıp ana yuvaya girin 3 defada çıkın.Yan yana 3 tane trabzan yapın.

2 zincir çekin yan yana aralarında hiç zincir olmayan 6 tane trabzan yapın.2 zincir tığa ip alın yan yana 3 tane trabzan yapın 4 zincir ile örgünün arka tarafını çevirin.

dev-fistikli-sal-modeli-tig-isi
dev-fistikli-sal-modeli-tig-isi

Başlamasını kısaca özetledim siz videoyu izleyin ve modelin devamını da izleyip yapabilirsiniz. Kenarlara yapılan Sutaşı modeli hem kenar hem Püskül yapmak için.

ÇEK SÜNDÜR TIĞ VE ŞİŞLE ATKI BERE ELDİVEN KIZ TAKIMI YAPIMI

Tığ ve Şişle Kız Çocuk Örgü Takım modelin de Çiçekli Boyun Atkısı,Parmaksız Eldiveni ve Arkası Çek sündür yapılan Saçaklı Bere Modeli Tarifi de Bugünün modellerinden.

KREM RENKLİ ÇOK ŞIK BEKAR KIZ ŞALI YAPILIŞI

Bekar Kız Şalı Modeli Tarifine baktığınız da modelin yapılışı ve modelden yapılan Mavi Şal modeli ile önerdiğim modellerden.

tig-isi-dev-fistikli-ucgen-sal-modeli
tig-isi-dev-fistikli-ucgen-sal-modeli

Dolgulu Dev Fıstıklar Şal Modelini burada Beyaz Renk ile görüyoruz.Modeli simli Alize ,Kartopu ya da Nako ipler ile yapabilirsiniz.

dev-fistikli-krem-orgu-sal-yapilisi
dev-fistikli-krem-orgu-sal-yapilisi

Üçgen Tığ işi Dev Fıstıklı Şal Modeli Videosu.Kolay gelsin Paylaşarak siz de bizi Mutlu edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir