dolgulu-boncuk-sis-oyasi-yapilisi


DOLGULU BONCUK ŞİŞ OYASI AÇIKLAMALI MODEL


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Açıklamalı Yazma Oyaları- Yeni 2018 Şiş Oyaları için sizlere önereceğim Ahşap Kebap çubuğu ile yapılan Boncuklu Oya için Örgü Şişleri kullanabilir ve Türkçe Videolu Yapılışına bakabilirsiniz.

Yazma ile aynı renklerde kullanılan Oya ipi ve en küçük boy İnci Oya Boncukları yerine isteyenler Modele hareket katmak için Renkli Kristal cam Boncuklar ya da Kesme Boncuklu  yalar yapabilirler.

sis-oyasi-dolgulu-boncuk-modeli
sis-oyasi-dolgulu-boncuk-modeli

Renkli ya da desenli Yazmalar ve Tülbentler için renk geçişli Akıllı Oya İpleri ve tek renkli Boncuklar ile farklı Oyalar ortaya çıkabilir yani modelin üzerinde farklılıklar yapabilirsiniz.

Bu örneği anlatan hanımın diğer Tığ ve Kalem Oyası Modeli için burada 2018 Kalem Oyası yapılışını Mil Oyaları istekleri üzerine geçen gün paylaştım.

2018 Çocuk Hırka Modelleri ve Bebek Örgüleri için Bugün içinde 50 tane Modeller olan sayfayı merak edenler buradan görebilirler.
2018 Şiş Oyası Yapılışı Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir