DELİKLİ KELEBEK ÖRGÜ BEBEK YELEK TÜRKÇE VİDEOLU

pembe-orgu-delikli-kelebekli-yelek
pembe-orgu-delikli-kelebekli-yelek

Ajurlu Delikli ve Kelebekli Örnekli Kolay Bebek Yelek Yapımı Baştan sonuna kadar Açıklamalı Yapımı.  Kız ve Erkek Bebeklere Çocuklara bir çok Yelek Modelleri ve Yapılışları için Modellere buradan bakabilirsiniz.

Bebek Örgüleri için size tavsiye edeceğim Bu bölüm de bulunan Bebek Battaniye Modellerine bakabilirsiniz.

Bu yelek hem misinalı Şiş hem Örgü Şişleri ile yapılıyor.2 adet Nako Lüks Minnoş örgü ipi, 3,5 numara normal ve misinalı şiş kullanılmıştır.

orgu-delikli-kelebek-yelek-yapimi
orgu-delikli-kelebek-yelek-yapimi

Robadan Yelek Yapımı için daha önce paylaştığım Şiş İşi Bebek Yelek Modeli ve Yapılışı için Diğer Modelleri de inceleyebilirsiniz.

Hem Kolay Hem Güzel Bebek Yeleği Modelinin Videolu yapılışına alttan bakabilir Lif Modelleri için de Burada ki Dallı Başaklı Lif Modeli yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Bebek Yelek Modeli ve Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*