DAMLACIK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ

damlacik-orgu-modeli
damlacik-orgu-modeli

Bu bayanın Örgü Örneği Tarifleri gerçekten çok hoşuma gidiyor.Anlatımı Videolu Örgü Modelleri için Bugün Damlacık Örgü Modeli nasıl yapılır? öğreneceğiz.

damlacik-orgu-modeli
damlacik-orgu-modeli

Tığ işi örneklerine benzeyen Şiş Örgü modellerini çok seviyorum. Az önce de sizin için Tığ işi Çizgili Örgü Boyunluk modeli nasıl yapılır? burada paylaştım.

Damlacık Örgü Modeli örneğini ilk defa görüyorum ve bu bayan Örnek adlarını paylaşmadığı için örneğe Damlacık Örgü Deseni adını ben verdim.

Damlacık Şiş İşi Örgü Modeli ile neler yapılır? neler? Delikli örgü modeli olduğuna bakmayın Yelekler için,Atkı,Boyunluk,Bayan Hırkaları,Bebek Örgüleri ve Bebek Battaniyesi örneği olarak çok güzel olur.

En Yeni Örgü Modelleri için sitede kısa bir gezinti yapmanız ilgili bölümlere bakmanız yeterli.Resimli ve Videolu Örgü Anlatımları,Açıklamalı Örgü Örnekleri görebilirsiniz.

Bu hanımın anlatımını yaptığı daha önce hiç görmediğiniz Örgü Modelleri için burada ki örneklere de bakabilirsiniz. Ege Rüyası Örneği oldukça değişik harika bir model.

Sarı renk iple örülen Ajurlu Odalar Örgüsü yine bu hanımın anlattığı bol delikli ve farklı yeni Örgü Modelleri içinden.

Damlacık Örgü Modeli Videolu Örnek Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AFRODİT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*