AFRODİT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

afrodit-orgu-modeli
afrodit-orgu-modeli

Knit Toddler Sweater Pattern-Afrodit Örgü Modeli Türkçe Videolu tarifi ile Bebek Battaniyeleri ve Bebek Örgüleri,Örgü

afrodit-orgu-modeli
afrodit-orgu-modeli

Yetişkin Ceketleri ve Hırkaları için çok kullanılıyor.

Örneği orjinal adı ne bilmiyorum ancak Örgü modelinin tarifini yapan Şerife hanım Köpüklü Dalgalar Örgü Modeli olarak örneği yayınlamış.

Şerife hanım örneği sedef Beyazı rengi ile ördüğü için örnek biraz parlamış ancak örneği güzel anlattığı için sonuçta örgü modelini öğrenmekte zorluk çekmezsiniz.

Böyle büyük iri ve kabarık örnekli 3 Boyutlu örgü modellerinin tam aksine Minik örnekli Şiş Örneği için Damlacık Örgü Modeli nasıl yapılır? buradaki anlatımdan görebilirsiniz.

Bugün bir de Dinozor Dişi Örneği adında Tığla örülen Örgü Modeli paylaştım.Tığ örnekleri seven hanımlar o örneği de buradan görebilirler

Afrodit Örgü Modeli Krem rengi Örgü Bebek Hırka modeli üzerinde çok daha belirgin durmuş. Afrodit Şiş işi Modeli bana göre aralara Örgü üstüne İnci Boncuklar dikilirse çok şık bir Örgü Battaniye olur.

Afrodit Örgü Örneği Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ ROBALI ÇOCUK HIRKA MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. 60 TANE ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ VE 2 ADET TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*