Örgü Modelleri ÇOK İSTENİLEN AVARE ÇEYİZ BAŞI TUNUS OYASI YAPILIŞI

ÇOK İSTENİLEN AVARE ÇEYİZ BAŞI TUNUS OYASI YAPILIŞI

1738
avare-tunus-isi-iplik-oyasi
avare-tunus-isi-iplik-oyasi

Çok İstek Alan Tığ işi Avare Tunus Oyası Yapılışı- Çeyiz Başı Tunus Yazma Oyası. Çimen Oyası ile 5 renkli Tunus Tülbent Oyası Çeyizlik için Çok istek alan bu aralar Favori Oya Örneklerinden.

Tunus İlmekler Tığ İşi Kenar Oyası 22 numara Tığ- Yeşil Oya ipi ile toplam 5 tane renk kullanılmış.Renk için Kullanacağınız Yazma uygun kaç renk isterseniz o kadar bu model de kullanabilirsiniz.

2 sıra yapılan oya Çimen için istediğiniz renk Yeşil Oya ipi kullana bilirsiniz. Motifler Tunus motif çevresi sık iğne Oya tekniği ile yapılıyor.

ceyiz-basi-tunus-oyasi
ceyiz-basi-tunus-oyasi

Siteye baktığınız da bir çok Tığ ve İğne Oyası modelleri yanı sıra Mekik,Firkete ve Tunus Oya Modelleri de var.Bunlara da bakmak isterseniz beğendiğiniz modellere bakabilirsiniz

YAPRAKLI TUNUS OYASI YAPIMI

Yapraklı Tunus Oyası gördüğünüz gibi örneği çok güzel modeli yapımı zor olmayan Yazmalara çok yakışan bir Tunus işi Oya.

KAFTANLI GELİN KIZ TUNUS OYASI YAPIMI

Kaftanlı Gelin Kız Tunus Oyası modeli de geçen yılın 2017-18  Oyalarından

KIRMIZI YAZMAYA BONCUK ZİNCİRİ TIĞ OYASI YAPILIŞI

Boncuk Zinciri Tığ oyası modeli.Tunus Oyası Örneklerini gösterirken Yeni sunulan bu Boncuk oyasını da göstereyim istedim.

avare-ceyiz-basi-tunus-yazma-oyasi
avare-ceyiz-basi-tunus-yazma-oyasi

Modelimizi bir kere daha gördükten sonra yapmak isteyenler soruları olanlar Yorumlara yazabilir,Beğenenler Paylaşabilir.Kolay gelsin.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz