Menü Kapat

Pembe-el-orgu-cocuklara-kadife-panduf

ÇOCUKLARA HEM HAZIR TABAN HEM ÖRGÜ TABANA PANDUF YAPIMIHem Hazır Taban Hem Örgü Tabanla Yapılan ikisi de öğretilen Kadife Çocuk Panduf Tarifi- 25-26 numara Çocuk Ayak ölçülerine yani 4-5 yaş çocuklar için Örgü Hazır Tabanlı Tığ İşi Panduf Patik Tarifi.

Yapımı gayet kolay 1 günde yapabilir Yılbaşı için çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Örgü Taban ya da Hazır Eva Taban üzerine yapabilirsiniz.

120 metre 100 gram uzunluğunda Kadife ip- 2 mm Tığ- 25-26 numara Tabanlık (Kaç numara için yapacaksanız ona aynı şekilde yapabilirsiniz.)

20 zincir çektikten sonra tabanı çakma sık iğne ile yapılıyor.bir sonraki zincire batın bu şekilde yarısına kadar çakma sık iğne yapılıyor.

cocuklara-kolay-ev-ayakkabisi-panduf-tig-orguden
cocuklara-kolay-ev-ayakkabisi-panduf-tig-orguden

Çocuklar için El Örgü Ev Pandufu yapımını 3 değişi Taban yapımı da gösteriliyor.İsteyen Örgüden taban isteyen de Hazır taban üzerine yapabilir.İlk olarak Örgüden Panduf tabanı ile öğretiliyor.

ÖNDEN VE YANDAN ÇİFT AJURLU SARI BAYAN PATİK YAPILIŞI

Bayanlara da Bugün bu Sarı Bayan Patik modeli olan Şiş işi model Çift Ajurlu Kadın Patik yapılışını sundum.

tig-isi-hazir-orgu-tabanli-panduf-nasil-yapilir
tig-isi-hazir-orgu-tabanli-panduf-nasil-yapilir

Geri kalan yarımı 2 li trabzan yapılıyor.Bu şekilde ayak şekline uygun taban ile başlanıyor. 2 Şekilde de Tabanlı Panduf Tarifi gösterildiği için kimin elinde ne malzeme varsa hemen başlayabilir.

KADİFE İPTEN 36-37 NUMARA BOT PATİK YAPIMI

Büyükler için Kalın Kadife İpten 36-37 numara Panduf Bot Patik için bu Püsküllü modelin de Tarifi bulunuyor.

orgu-cocuklara-4-5-yasa-panduf-orme-tigla
orgu-cocuklara-4-5-yasa-panduf-orme-tigla

Hazır taban için de videoyu izlediğiniz de Taban üzerine Çocuklara Panduf yapımı gösteriliyor.Hangi rahat ve kolay gelirse onu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir